Forum Altyapı Güncellemesi

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Forum yazılımı olarak kullandığımız MyBB için güvenlik güncelleme paketi yüklenmiştir. Bu neden dolayı sayfalarda her hangi bir hataya rastlarsanız lütfen bu konu altından bildiniz.

Herkese Bol Kazançlar.

neyzel

OpenCart-TR
.

Forumda mesaj yazazılırken ilk satırı form kodundan boş satır olarak ayarlayabilirseniz mesaj okunurluğu daha kolay olur görünüşü de göze daha hoş gelir. Böylece reklam ve benzeri mesajlarldan daha rahat ayırt edilir.

Teşekkürler.
.

mete-han

OpenCart-TR
adminleer konu açmak için bu sınırları kaldırırmısınız ya .

cemmozturk

OpenCart-TR
konu açma sınırlaması kadar saçma bir olay görmedim.

bir sorunumuz var ve yardımcı olunması için üye oluyoruz.

30 gün geçmesi gerekiyormuş. ne işime yarayacaksa 30 gün beklemek ya da size ne faydası olacaksa oturup 30 gün beklicez.

iyi güzel millet burada buluşuyor ama hangi akla hizmet böyle bir uygulama yaptınız şaşıyorum.

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
30 gün sınırı forum yöneticisi ve forumumuzu sürekli takip eden üyelerle görüşülüp bu karar alınmıştır. bunun en başlıca sebebi de üyelerin forumda arama yapmadan, daha önceden cevaplanmış/çözümlenmiş soruları okumadan yeni konu açmalarıdır. hal böyle olunca forumda aynı konuları aynı soruları cevaplamak abes geliyor. ayrıca yeni konular yüzünden cevaplanmamış/çözülmemiş soruları bulmakta sıkıntı çıkıyordu.

bence yeni konu sınırı forum için çok güzel bi uygulama oldu.

not: bu defada özel mesaj kutuları dolmaya başladı :D:D:D yeni üye olan arkadaşlar her türlü sorularını şahsım adına söylüyeyim ben Technolog olarak özel mesaj kutuma istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. elimden geleni yaparım zaten.

hikko

OpenCart-TR
cemmozturk' Alıntı:
konu açma sınırlaması kadar saçma bir olay görmedim.

bir sorunumuz var ve yardımcı olunması için üye oluyoruz.

30 gün geçmesi gerekiyormuş. ne işime yarayacaksa 30 gün beklemek ya da size ne faydası olacaksa oturup 30 gün beklicez.

iyi güzel millet burada buluşuyor ama hangi akla hizmet böyle bir uygulama yaptınız şaşıyorum.

arkadaşım 30 gün senin beklemen için değil acemilik yapıp var olan bir sorunu tekrar açarak konuları şişirmeyesin diye yapılıyor. Birçok acemi bu süre içerisinde derdini arayarak buluyor ve konularada yabancı kalmıyor