Fiyat Teklif Modülü - Telefon ile Fiyat İsteme

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Bu modul ile ürünlerinizin ayrıntı sayfasındaki fiyat bölümüne fiyat isteği için admin panelden iletişim numarası veya isteğinize göre bilgi girmeye yarıyor..

Öncelikle phpmyadmin sayfasına girip sitenizin tablosunu seçerek üst menüdeki sol butonuna tıklıyoruz ve ardından aşağıdaki sorguyu çalıştırıyoruz.. Sorgunuz başarılı bir şekilde çalıştırıldı yazısını görünce sorunsuz çalıştırdınız demektir.. Eğer oc_ gibi ön ek kullandıysanız kod parçasında gerekli değişikliği yapınız..

Çalıştır..
Kod:
ALTER TABLE  `product` ADD  `call_for_price` VARCHAR( 128 ) NOT NULL AFTER  `image`;

Güvenliğiniz için işlemleri yapmadan önce lütfen yedeklerinizi alınız..

1.4.8 sürümünde test edilmiştir..

Untitled.gif

1.4.8 İNDİR..

Ekli dosyalar

• Fiyat isteme Modulu 1.4.8.zip
    836.7 KB · Görüntüleme: 566

katrankor

OpenCart-TR
RE: [MOD] Fiyat Teklif Modulu 1.4.8

Çok Güzel bir modul eline sağlık Hocam.
Anlatımda 10 Numara :) Allah Razı olsun Sizden
Kandilinizde mübarek olsun.

AnwanbLee

OpenCart-TR
Teklifli Ödeme Sistemi

Merhaba arkadaşlar, yeni siteme open cart kurdum çok memnunum ancak istediğim birşey var.Ödeme sisteminde bir değişiklik istiyorum.Mesela bir x adlı bir kitabı almak istiyorum ürün detaylarında fiyat yazmayacak onun yerine siz gireceksiniz fiyatı.Admin onaylarsa sipariş onaylanacak.Modül, eklenti vs.. varsa bu başlık altında paylaşırsanız sevinirim.

fikretba

OpenCart-TR
ver.1.4.9.3 sorun veriyor admin panelinde ürünler sekmesinde
PHP:
Notice: Undefined index: special in C:\Program Files\EasyPHP-5.3.3\www\upload\admin\view\template\catalog\product_list.tpl on line 85
Notice: Undefined index: price in C:\Program Files\EasyPHP-5.3.3\www\upload\admin\view\template\catalog\product_list.tpl on line 88
hatası veriyor gerçi düzenle deyip değişikliği yapabiliyorsun tpl dosyasınıda inceledim sanırım product.php dosyasından kaynaklanıyor

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
İlk mesajda yazdığı gibi modül şuan için 1.4.8 sürüm ile uyumludur. Modül dosyaları ile kendi dosyalarınızı karşılaştırarak aradaki farkları kendi dosyanıza uygulayabilirsiniz.

fikretba

OpenCart-TR
numerous' Alıntı:
keşke ver.1.4.9.3 tede calıssaaa

dostum çalışıyor aslında ama sadece admin panelinde hatalı gösteriyor ben product.php atmadan denedim ürünler kısmı düzgün ama detayda sadece hatalı gösteriyor ama yinede istediğin açıklamayı yazıp kayıt edebiliyorsun

numerous

OpenCart-TR
fikretba' Alıntı:
numerous' Alıntı:
keşke ver.1.4.9.3 tede calıssaaa

dostum çalışıyor aslında ama sadece admin panelinde hatalı gösteriyor ben product.php atmadan denedim ürünler kısmı düzgün ama detayda sadece hatalı gösteriyor ama yinede istediğin açıklamayı yazıp kayıt edebiliyorsun

adminlerimizden yardım istiyoruz :)

arkadaşlar çözümleme yaptım biraz uğraşarak. modülün içindeki dosyaları eksiksiz atın. daha sonra aşağıdaki konudaki modülün dosyaları ile kendi dosyalarını karşılaştırarak gerekli değişiklikleri manuel olarak yapın. bununla birlikte 2 modülde eksiksiz hatasız çalışmaktadır. 1.4.9.3 ile test ettim kullanıyorum

http://forum.opencart-tr.com/thread-839.html

ramonmurat

OpenCart-TR
RE: Fiyatları bekirlenmeyen Ürünlerin Fiyatı yerine Yazı yazma
http://forum.opencart-tr.com/thread-1799.html
konumu buraya aktarmış eka7e ama burada modül eklediğimiz zaman sepete ekle özelliği kaybaluyor ve ayna sayfada görünmüyor.

sepete eklenebilir olmalı[/u]

ilahimorluk

OpenCart-TR
bunun 1.4.7 uyanı varmı acaba. bu hata veriyor çünkü 1.4.7 de.

roi-intrépide

OpenCart-TR
Emeginize saglik tesekkurler
Version: 1.4.9.4 calisiyor fakat arkadaslarin dedigi gibi

Notice: Undefined variable: column_price in /home/esnaicom/public_html/admin/view/template/catalog/product_list.tpl on line 35
<b>Notice</b>: Undefined variable: filter_price in <b>/home/esnaicom/public_html/admin/view/template/catalog/product_list.tpl</b> on line <b>56</b>
Notice: Undefined index: special in /home/esnaicom/public_html/admin/view/template/catalog/product_list.tpl on line 85 Notice: Undefined index: price in /home/esnaicom/public_html/admin/view/template/catalog/product_list.tpl on line 88

yukaridaki hatalari veriyor.. bunlara herhangi bir cozum var midir?

Mikat

OpenCart-TR
dediklerinizi yaptım rar lı dosyayıda açtım sql u içeri aktardım. Install text dosyasını localde denedim ama install kuruluma başlamadı . aldığım hatalar

view\template\catalog\product_list.tpl on line 85 Notice:
catalog\product_list.tpl on line 88

ve böyle hatalar baya var . ama ürün tel no girme işlemi gerçekleşti geriye bu hataları temizlemem kaldı. yardımınızı bekliyorum

soru günceldir cevap bekliyorum .
soru günceldir cevap bekliyorum .

webkahriman

OpenCart-TR
Notice: Undefined index: call_for_price in böyle bir hata aldım yardımcı olurmusunuz

biocyn

OpenCart-TR
ramonmurat' Alıntı:
RE: Fiyatları bekirlenmeyen Ürünlerin Fiyatı yerine Yazı yazma
http://forum.opencart-tr.com/thread-1799.html
konumu buraya aktarmış eka7e ama burada modül eklediğimiz zaman sepete ekle özelliği kaybaluyor ve ayna sayfada görünmüyor.

sepete eklenebilir olmalı[/u]

sayın ramonmurat eğer sepete eklenebilir olur ise sepet, fiyatı olmayan bir ürün için hesap yapmak isteyecek ve kdv hesaplayacak. Eğer fiyat yoksa hata verecek ve modül hiçbir işe yaramayacak. Ancak sepet modülünden yola çıkılarak çalışılıp ikinci bir sepet modülü yaratılır ve sisteme entegre edilirse ve fiyatı olmayan ürünler için kullanılacak şekilde olaursa kullanılabilir. Mesela ürünü olmayan ürünlerin sepete ekle komutu ile gideceği ikinci sepette ek özellikler olabilirdi. Direkt fiyatı olmayan ürün için fiyat talep formu vs olabilir. Ancak dediğim üzere meşakatli bir iş olacağı için ve zaman alacağı için modülü bu şekilde kullanmaktan ötesi yalan gibi geliyor bana...

mete-han

OpenCart-TR
..http://forum.opencart-tr.com/thread-1799.html

EnverYigit

OpenCart-TR
Dosyalarda ki değişiklikler nelerdir acaba? Şimdi orada kullanılan dosyaları ben zaten editlemiştim?