Farklı para birimleri için farklı fiyatları manual girme

energyvodka

OpenCart-TR
Dolar ve TL fiyatlarını manual olarak girebileceğimiz bir modul yokmu. Kur çeviri yapmasını istemiyorum ben elle girmek istiyorum fiyatları.

energyvodka

OpenCart-TR
eka7a' Alıntı:
Otomatik güncellemeği kapatırsan sen değiştirene kadar güncellenmez.
Sağolasın dostum bu forumda senin sayende bir çok şeyi geliştirdim fakat benim sorumu anlamadın sanırım ürünlerin fiyatlarını farklı para birimleri olarak elle girmek istiyorum.

Örneğin X ürünü 10 TL , Y ürünü 35 dolar buna karşılık X ürününe sabit 15 dolar girmk istiyorum gibi.

gitarteknikleri

OpenCart-TR
eka7a' Alıntı:
Şuan için böyle bir özellik yok

Sevgili Eka arkadaşım öncelikle genel yardımların için teşekkürler.
Arkadaşın dediği gibi bu konu benimde başımda sıkıntı yapıyor shop.gitarteknikleri.com adresinde ürün satışına başlayacağız.Görüntü olarak kendi sitem gibi olması için baya uğraştık sıfırdan işi bilmeden :)
Ancak fiyat konusu oldukça can sıkıcı benim gireceğim ürünler Euro Japon Yeni Pound tek tek kur değişiminden 3-5 birimlik artışlarda yüzlerce ürünü güncellemem imkansız bunu yapacak bir arkadaş varsa inanılmaz mutlu oluruz.Deneme ürünlerde bugün gün içinde 4 kez fiyat güncelledim bu sorun ne zaman güncellenir.? Ben şu an parite değiştirerek yapıyorum ve daha fazla ürün girmeyi bıraktım şu an...

Saygılarımla

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Kur değişimleri zaten otomatik olarak yapılmaktadır. Ürünlere girip tekrar fiyatları değiştirmeniz gerekmez. Ayarlardan fiyatları otomatik güncelleştirmeyi açınız

Her ürüne farklı para biriminde fiyat belirleme özelliği OpenCart'ta yoktur.