excel sayfasını nasıl monte ederım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

marikoglu

OpenCart-TR
arkadaslar ben bır katagorı yaptım ve adını ffıyat lıstesı koydum alt katagorıler de ekledım ve bunlarıda fıyat lıstesını yukleyecegım ısımler verdım acaba excel sayfasını oraya nasıl duzgun bır sekılde nasıl monte ederım acaba bu konuda yardımcı olursanız sevınırım yada nasıl olması gerektıgı konusunda bılgı verırsenız

opencart versıyon : 1.3.4
dosya fiyat listesi : excel de hazılanmıs

ateshb

OpenCart-TR
Excel den ürün vr kategori çekme

Merhaba

Opencart için Excelden ürün v kategorileri topluca çekme gibi bir özellik mevcut mu .. teşekkürler

SonerDonmez

OpenCart-TR
Re: Excel den ürün vr kategori çekme

marikoglu' Alıntı:
arkadaslar ben bır katagorı yaptım ve adını ffıyat lıstesı koydum alt katagorıler de ekledım ve bunlarıda fıyat lıstesını yukleyecegım ısımler verdım acaba excel sayfasını oraya nasıl duzgun bır sekılde nasıl monte ederım acaba bu konuda yardımcı olursanız sevınırım yada nasıl olması gerektıgı konusunda bılgı verırsenız

opencart versıyon : 1.3.4
dosya fiyat listesi : excel de hazılanmıs

oradaki tabloyu oraya koyamazsınız. html kodlarıyla tablolar oluşturarak excel tarzı birşey yapabilirsiniz.
yada fiyat listesinin görüntüleneceği sayfaya FİYAT LİSTESİ diye link koyup dosya halinde indirmelerini sağlarsınız.

ateshb' Alıntı:
Merhaba

Opencart için Excelden ürün v kategorileri topluca çekme gibi bir özellik mevcut mu .. teşekkürler

Opencartta öyle bir özellik yoktur.
Excelden ürün ve kategori çekmenin en kolay yolu kopyala yapıştır yapmaktır.

marikoglu

OpenCart-TR
pekı kardes sadece ıngılızce dıl dosyası var turkce bızım opencart dıl sorunu yasarmı yuklerse onceden sorayım dıyorum sonra okdar bılgıyı tekrar gırmek cok zor olur benım ıcıcn

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
söylediğiniz modülü uzun zamandır yayınlamayı düşünüyordum ama bir türlü zaman bulamadım kısmet bugüneymiş :idea: :D
Buradan Türkçe dil dosyası eklenmiş versiyonunu indirebilirsiniz

http://forum.opencart-tr.com/thread-294.html

marikoglu

OpenCart-TR
kardes kurdum tesekur ederım ama admın menusunden ulasmaya calısınca esim izniniz yok dıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...