error_shipping Hatası?

geceleer

OpenCart-TR
Web sitesi
www.galatasaraystadyumu.com
Notice: Undefined variable: methods in /home5/turexkur/public_html/antikilo/opencart/catalog/view/theme/smrel/template/checkout/shipping.tpl on line 23

Merhaba Arkadaşlar Ben Siteyi Kurdum Normal ürünü Alıyor Gibi Yapıyorum Ödeme Yapmak için Üye oluyorum üye olduktan sonra kasaya git diyorum o esnada yukardaki gibi bir hata veriyor neyden kaynaklanıyor acaba yardımlarınız için şimdiden tşkler......

uykucu

OpenCart-TR
hangi versiyonu kullanıyorsan onu bu siteden inidr ve
/opencart/catalog/view/theme/smrel/template/checkout/shipping.tpl yolunda
shipping.tpl dosyasını değiştir düzelir.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
shipping.tpl ile beraber catalog\controller\checkout\shipping.php dosyasını da atamayı unutma çünkü bu dosyanın eksikiliği, bozukluğu ya da içerisinin eksik olmasında kaynaklanıyor.

Hiçbir şeyin aciliyeti yok.
http://forum.opencart-tr.com/thread-485.html

SAKINCALI

OpenCart-TR
error_shipling bende de böyle bir hata var çözemedim
hata:
ürün aldığımızda ödeme yaparken kargo metodunu boş bırakıp işaretlemeden devam et dediğimde error hatası kod olarak çıkıyor normalde Hata: kargo metodu seçmelisiniz gibi bişi yazması gerekiyor ama olmuyor error_shipling diye kodu gösteriyor
tpl, php, dil dosyalarına baktım phpde kod eksik sanki sizlerde böyle bir hata mevcutmudur?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
SAKINCALI' Alıntı:
error_shipling bende de böyle bir hata var çözemedim
hata:
ürün aldığımızda ödeme yaparken kargo metodunu boş bırakıp işaretlemeden devam et dediğimde error hatası kod olarak çıkıyor normalde Hata: kargo metodu seçmelisiniz gibi bişi yazması gerekiyor ama olmuyor error_shipling diye kodu gösteriyor
tpl, php, dil dosyalarına baktım phpde kod eksik sanki sizlerde böyle bir hata mevcutmudur?

Çözümü
http://forum.opencart-tr.com/thread-661-post-4072.html#pid4072