Emek Hırsızları İş başında..!!

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com
Site Tanıtım bölümünde, keyfine göre hoşuna giden siteleri kendi yaptığı sitelerin referansı gibi gösterek "Aşığıdaki Firmalara Web Sitesi Yaptık Lütfen İnceleyin...Sizce Bu Firmaların Para Kazanmaması Mümkünmü?" şeklinde yazı yazarak site sahiplerinin emekleri hiçe sayılmıştır. Bu ve bunun gibi insalara gerçekten yazık... Hele de bunlara kapılanlara daha çok yazık...

http://www.moralbul.com/e-ticaret

-:-Ortaköylü-:-

OpenCart-TR
Web sitesi
www.beyazevmoda.com
İletişim bilgileri de çok iyiymiş

Adres:
Moralbul.com
Beyoğlu / İstanbul

moralbul@hotmail.com.tr

Böyle bir adres hatırlıyorum ama çok farklıydı.

Barış MANÇO
81300 MODA

Arkadaşlar da bu kadar popüler sanırım . . .

Telefon:
0541 480 81 45

Faks:
0535 790 51 25

Teknolojiyi en üst düzeyde kullanıp faksları GSM telefonlarından alıyorla sanırım . . .

barisekici

OpenCart-TR
sitede yazdıkları bir konu doğru, yüzlerde e-ticaret sitesi açılıyor ve orjinal içerik üretemeyen %99'u 1 yıl içinde kaybolacak, (tabii ki yerlerine çok daha fazlası açılacak ), bu site de kaybolanlardan biri olur.
Can sıkmaya değmez.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
2 gün sonra kaybolup gideceği kesin de böyle insanları görünce doğal olarak insanın sinir katsayısı artıyor.

Dagger

OpenCart-TR
Şimdi admira iyi güzel bi takip yapmışsın incelemişsin eleştirmişsin ama forumda yeni birisi olarak mesajın pek açıklayıcı gelmedi bana şimdi bu arkadaşın referanslarının doğru olmadığını nereden biliyoruz.Sitelerden biri senin veya tanıdık birisininmi.Bilmediğim veya gözümden kaçan birşey varsa mazur görün.

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com
İyi takiple alakası yok.. Boşyerede kimsenin günahını almıyoruz. Oradaki web sitelerinin hepsinin sahibi belli. Belki biride benimdir. Kim bilir? :blush:

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
2139.bmp

şerefsizlere (forum üyelerinden özür dileyerek söylüyorum.) bakın ya bi de benim web sitemi ve bi kaç arkadaşın sitesini daha referans olarak göstermişler.

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com
TECHNOLOG benimde sitemin adı var orada. Normalde yayınlamam böyle şeyleri ama hiç haberim olmadan bilgi verilmeden bir çalışma yapılmış. Terbiyesizlik bu ama ne yapacan işte... Utanmazlar da böyleleri...

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
Admira kardeş zaten habersiz eklemişler diye benim gücüme gidiyor. o kadar uğraş didin bişeyler yap daha sonra biri çıksın ben yaptım desin. zaten kendilerini şerefsiz diye tanımlıyorum. moralbul.com için kullandığım hakaretten de forum üyelerinden tekrar tekrar özür diliyorum. (eğer moralbul.com un sahibi üye ise forumda ondan özür dilemiyor ve şerefsiz olduğunu yine yazıyorum.)

kripto35

OpenCart-TR
biraderim bu temayı nerden aldın link verebilirmisin acaba :)

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
moralbul eticaret diye yayınladığı ürünü kaldırmış. ben böyle şerefsizlik görmemiştim yahu (Eka7a ve mirac kardeş kusura bakmayın hakaret ediyoruz ama bunlarında haya etmiyorlar)

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
söylediklerin az bile :) benim ağzıma başka laflarda geliyor ama neyse kulakları cınlıyodur şimdi. O şahıs bu forumdadır kesin yazılanları da görüyordur ve webmasterlıkla yakından uzaktan bir ilgisi/bilgisi yoktur, en çok soru soranlardan biridir.