Electronics - OpenCart 1.3.2

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
24lsdpc.jpg

Elekronik mağazaları için güzel bir tema olmuş. Sayfalarda hata ile karşılaşırsanız bildiriniz düzeltmeye çalışırım.

"Bize Başvurun" Sayfasında hata vardı. Daha önce indirenler tekrar indirsinler.

Ekli dosyalar

• Electronics-1.3.2.zip
    953 KB · Görüntüleme: 894

grafikerist

OpenCart-TR
Merhaba sepete ekle cıkmıyor urunun ıcıne gırdıgın zaman bu sıteyı ben bayabı degısıklık yapmak ıstıyorum dılersenız ucret karsılıgı msnden konusabılırız <!-- e --><a href="mailto:samet-akdemir@hotmail.com">samet-akdemir@hotmail.com</a><!-- e --> tsk ederım
Ayrıca gonderılen toplu maıl junk maıle dusuyor bu nedendır bır cozumu varmı? bırde sepete ekle bolumu olmus olsaydı onun tam altına sepete ekle yapmak ıstıyorum nasıl yaparım bunu yardımcı olurmusunuz.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
grafikerist' Alıntı:
Merhaba sepete ekle cıkmıyor urunun ıcıne gırdıgın zaman bu sıteyı ben bayabı degısıklık yapmak ıstıyorum dılersenız ucret karsılıgı msnden konusabılırız samet-akdemir[at]hotmail.com tsk ederım
Ayrıca gonderılen toplu maıl junk maıle dusuyor bu nedendır bır cozumu varmı? bırde sepete ekle bolumu olmus olsaydı onun tam altına sepete ekle yapmak ıstıyorum nasıl yaparım bunu yardımcı olurmusunuz.
Temayı tekrar yüklemeyi dener misin resimde görüldüğü gibi sebete ekle çıkıyor.

Mailleri junk maile düşmesi sunucunla alakalı birşey yazılımsal olarak bir çözümü var mı bilmiyorum.

Değişiklik konusunda şuan buna vakit ayırmak lüksüm yok müsait olduğum zaman neler yapabileceğime bakabilirim. Ancak şunu belirtmeliyim bende bu tema konusuna yeni başladım yani temalar konusunda pek profesyenel değilim.

apemia

OpenCart-TR
Web sitesi
www.huseyinuysal.com.tr
electronic temasında hatamı var

electronic temasında hatamı var

Error: Could not load template /var/www/vhosts/apemia.com/httpdocs/catalog/view/theme/electronics/template/module/search.tpl!

hata veriyor tema eklediğim de

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Re: electronic temasında hatamı var

Arama modülü yüklemişsiniz. varsayılan olarak default temaya göre ayarlandığı için modül tema dosyalarını kullandığınız tema içerisine atmalısınız.

bactery

OpenCart-TR
böyle bi görüntü çıktı nedir bu :S
ya ben şimdi başka bi tema daha denedim hiç bişe çıkmıo resimler flan neden :S:S
tema dosyalarını ftpye upload ediyorum :S

6826.jpg

bactery

OpenCart-TR
Flood yapmak istemiorm ama yardım edermisiniz :S tema yükliyince böyle sayfalar gelio :S:S

DCaNN75

OpenCart-TR
Web sitesi
ekolojikmarket.org
RE: [TEMA] Electronics - OpenCart 1.3.2

Merhabalar Dostlarım Bu temayı Son Sürüme Uyarlamak İçin Son Sürüm Dosyaları İle Tema Dosyları Arasında Değişiklik Yapsak Olurmu SOn SÜrüme Uyarlanırmı ???

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
RE: [TEMA] Electronics - OpenCart 1.3.2

controll dosyalarının kodları değiştiği için uyarlaman zor gibi.. epey uyraşman lazım..

masteryoda

OpenCart-TR
arkadaşlar bu tema da header de ki slide shov yada menü mü bilemedim ama süper hoşuma gitti tasarımı, varmı böyle bişiyi nerden bulacağım konusunda bilgisi olan acaba ?
Teşekkürler.