dili ingilizceye çevirdim ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

viphayat

Embrace the freedom of casual encounters on the be
Web sitesi
meettomy.site
katagoriler kısmındaki benim oluşturdugum katagoriler hala türkçe, bunlar nasıl ing olurlar

ayhancan

OpenCart-TR
nasıl yani biraz daha açık yazarmısın

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Admin panelden kategoriler kısmına girince göreceksiniz ki orada türkçe ve English olarak iki bölüm var ayrıca sol yanlarında bayrak resimleride mevcut.. Şimdi can alıcı olay burda.. English yazan yere tıklayınca karşınıza doldurmanız gereken bölümler çıkacak oradaki bölümlere ingilizce kategori adlarını gireceksiniz.. Bütün alanları doldurduğunuza emin olduktan sonra bayraklı English yazısının hemen yanında olan Türk bayrağının yanındaki türkçe yazısına tıklayıp aynı işlemi buradada yapmanız gerekecek.. Son olarak Kaydet butonuna tıklamayı unutmayın yoksa bütün bu yaptığınız işlemleri teker teker yine baştan yapmanız gerekecek..

hakanbal

OpenCart-TR
teşekkürler yardımlarınız için opencart-tr.com ailesi

serdar12345

OpenCart-TR
30 gün konu açamadığım için güncel konulardan birine post olarak yazmak zorunda kaldım.

Ortaklık sistemini catalog turkish affilate login.php den ingilizce açıklama olan bölümü düzenlemeye çalıştığımda anında sayfa da türkçe karakter hatası alıyorum. Çözüm yolu nedir arkadaşlar.

exerdo

OpenCart-TR
Aynı sorun bende de var yardımcı olabilirseniz sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...