Çocuklar Gülsün Diye

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Merhaba arkadaşlar günlüğüme yazdığım yazıyı buraya da yazıyorum. Bannerleri siteleriniz de kullanarak siz de tanıtıma katkı sağlayabilirsiniz.

http://www.bahanesibol.com/cocuklar-gulsun-diye.html' Alıntı:
Bugün çayımı içerken CNBC-E kanalında Finans Cafe’de Gülben Ergen’nin konuk olduğunu görünce duraksadım. Finans Cafe ve Gülben Ergen neden bir araya gelir diye merak ettim. Konuşmaları dinledikçe ilgilimi çekti ve bitene kadar izledim.

Gülben Ergen’nin çocuksu gülüşüne hep sempati duymuşumdur. Bana saf ve masum bir çocuğun gülüşünü hatırlatıyor. Hele dadı dizisine “ihhih” diye gülüşünü çok seviyorum. İzleyenler bilirler :)

Gülben Ergün neden bir finans programına konuk olmuş olabilir derseniz. İşte cevabı Gülben Ergen ve arkadaşlarının yürüttüğü bir kampanyayı tanıtıp daha çok kişiye duyurmak ve çoçuklar için bahış toplamak.

Sizde bahışta bulunmak için aşağıdaki banka hesap numaralarına veya sms atarak bahışta bulunabilirsiniz. SMS ler faturalı hatlar için geçerlidir.

Turkcell SMS No: 1234
Vodafone SMS No: 2345

Hesap A. : Çocuklar Gülsün Diye
Banka : Garanti Bankası – 395
TL: TR970006200039500006211111
Euro: TR540006200039500009011111
Dolar: TR270006200039500009011112
Yurtdışı Swift Kodu : T.G.B.A.T.R.İ.S.395

Kampanyanın kendi internet sitesinde de bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Site adresi Çocuklar Gülsün Diye siteyi açtığınız da ilk başta intro ve Nil Karaibrahimgil’in kısa ve hoş müziği ile karşılaşıyorsunuz. Site flash ile hazırlanmış amacına uygun şirin bir site.

Bu tür toplumsal olaylarda herkesin birlik olup elinden geleni ortaya koyması gerektiğini düşünüyorum. 3-5 demeyip birşeyler yapmak gerekiyor.

Bugünkü programı buradan izleyebilirsiniz

http://www.dailymotion.com/video/xd3x36_cocuklar-gulsun-diye-finans-cafe-cn_lifestyle

Sitelerimde kampanyanın tanıtımını yapmak için site banner aradım ama rastlayamadım. O yüzden 6 tane banner hazırladım. Sizde bannerleri kullanarak siteleriniz de tanıtım yapabilirsiniz.

Banner dosyalarını indirmek için tıklayın: Çocuklar Gülsün Diye

Peki tüm bunlar niye Tüm Çocuklar Gülsün Diye… :)

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com
Beyaz Show da izlemiştim. Gerçektende duygulanmamak mümkün değil. Flash siteleride çok güzel. Canlı yayın olayıda insanı çok etkiliyor. Başlatılan bu kampnaya için emeği geçen herkese teşekkürler...