CKEditor Mesaj Editörü

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
RE: [KOD] CKEditor 3.0.1

Neden localhostta çalışmaz.. Bu konuda hiç bir soruna rastlamadım.. Sonuçta script ile ilgili değil mi bu.. Localden kaynaklandığını sanmıyorum..

dgdizayn

OpenCart-TR
RE: [KOD] CKEditor 3.0.1

Bu editorun surumunde bu sorun vardı. Bende onceden uzun arastırmıstım bır eklentı vardı tam hatırlamıyorum olmazsa yenı surumunu eklerım

Birde bunu deneyin

http://download.cksource.com/CKEditor/CKEditor/CKEditor%203.4/ckeditor_3.4.zip

caglarpapak

OpenCart-TR
Arkadaşlar,
admin\view\javascript\ckeditor Klasoru içindeki ".htaccess " dosyasını silin...editör aktif olup çalışacaktır...

metalMilita

OpenCart-TR
Evet aynı sorun bende de vardı.Localimde çalışıyor Sunucuda çalışmıyordu.Windows sunucudan kaynaklandığını sanıyordum.Ama htaccess dosyasını silince düzeldi
Teşekkürler caglarpapak :):)

patrqw

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cdkeyburada.com
Akardaşlar CKeditor ün son 3.5.1 versiyonunu 1.4.9.3 e kurdum fakat bir sorunum var resim editoru ile ilgili aşağıda göstereceğim sorunu,
35797490.jpg

75184394.jpg

desteklemediğinden midir bilmiyorum, sunucuyu gez dediğimde normal bir şekilde resim de görüldüğü gibi resim editorü açılıyor fakat resimi uygulayamıyorum çift tıkladığımda uygulaması gerekiyor, üzerine sağ tıklayıp resim url sini kopyalayarak resim editoründen resim ekle sekmesine tıklayıp url kısmından yönlendirme yapabiliyorum acaba sürümmü desteklemiyor yada yapmam gereken başka bir ayar varmı. resim editorü açıldıgında çift tıkladığımda resmin uygulanması istiyorum yarımcı olursanız minnettar kalırım. Saygılarımla.

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
arkadaşlar sorununuza bir çözüm mü bilmiyorum ancak google chrome da bende aynı sorunu yaşıyorum. ancak firefox yada uyumluluk modunda ie de bir sorunla karşılaşmadım.
sanırım fck editorun google chrome ile ilgili bir uyumsuzluğu söz konusu.

costantin

OpenCart-TR
caglarpapak' Alıntı:
Arkadaşlar,
admin\view\javascript\ckeditor Klasoru içindeki ".htaccess " dosyasını silin...editör aktif olup çalışacaktır...

Kardeşim Allah Senden Razı Olsun...Allah Klavyene Zeval Vermesin..1,4,7 Sorunsuz çalışıyor

metin2008

OpenCart-TR
opencart 1.4.9.4 te sorunsuz çalışıyormu
http://download.cksource.com/CKEditor/CKEditor/
bu adrese baktığımda CKEditor 3.6 sürümü var opencart 1.4.9.4 sorunsuz olması için hangisini kullanmam gerekir

quardian

OpenCart-TR
CKEditor 3.6 sürümü localde sorun çıkarmadı düzgün çalışıyor gibi.