Bilgisayar ve Bilgisayar Ürünleri Satış sitesi

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
E-ticaret site örneklerinden bana göre en başarılısı ve üstelik ücretsiz olan opencart'ın Türkiye sayfasına sonsuz teşekkür ederim.

Opencart-tr sürümü: 1.4.7
Site adı: Biltek Şanlıurfa Bilişim Teknolojileri Sanal Mağaza
Site Adresi: magaza.urfabiltek.com
Ödeme Sistemi: Havale

Firma Adresi urfabiltek.com

İçerik: Masaüstü, dizüstü, netbook bilgisayar, bilgisayar yedek parça ve aksesuarları, Güvenlik sistemleri, Yazılımlar, LCD, LED, Plazma TV'ler, Yazıcı ve yazıcı ürünleri.

Yorumlarınızı bekliyorum.
Hoşçakalın
Saygılarımla...

sizce nasıl olmuş
sitelerine anasayfada flash gösteri yapmak isteyen olursa 1-2 gün içinde programı ile beraber anlatımını vereceğim.

umarım başarılı bir anlatım yaparım.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Siten çok geniş 1024*768 çözünürlükte çok fazla taşıyor. Ürünleri tek satırda 4 e düşür istersen. Üsteki flashı kaldırıp resim site genişliğine göre genişletirsen daha iyi olur. Vitrin modülünde buton ekleyince yükseklik az kalmış sidebarslideshow.tpl yükseklik değerleri olması gerekir oradan yükselt

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
yorumun için teşekkürlerler Eka7a. ama beğenilen hali bu şekilde sitenin genişliği şu an 1200 px. ve daha düzenleyeceğim çok yer var. sana en son öz. mesaj attıktan sonra biliyosun ürünlerim gitti. şimdi ürünleri tek tek giriyorum. düzenlemeye vaktim olmuyor.

ürün vitrinini ve diğerlerini de inşallah bu akşam hallederim.

MasterBora

Moderator
Web sitesi
www.pikselplus.com
Günümüzde Artık 1024x768 Ekranlar Epey Azaldı. Herkez Notebook Yada LCD Ekran Kollanıyor Onların Standartlarıda Belli. 960px Olan Standart Width'ler Artık Yavaş Yavaş 1100px Hatta 1200px'e Doğru Gidiyor. Benim Tavsiyem 100% :)

Siteye Gelince. Daha iyş Olabilirdi Diye Düşünüyorum. Örnek Vermem Gerekirse Renklerin Uyumunu Tartışırım Beyazın Üzerinde Çok Fazla Yoruyor Insanı. Sitede 10dk Vakit Geçiremez Kimse. Psikolojik Olarak Sıkılır ve Terk Eder. Daha Soft Renkler Kullan. Mesela #e0e6fe Backround Üzerine Aynı Rengin Tonlarını İşleyebilirsin. Bu Rengin Odaklama Özelliği Var. Ürün Çerçevelerini Az Biraz Genişletebilirsin. Logonu Küçültmeni ve Daha Yenilikçi Daha Modern Bir Logo Kullanmanı Öneririm. Kategori Çerçevelerini Sadeleştir Altında Adresinin Yazması Gerekmiyor.

Yani SanlıUrfa.com.tr'yi Göze Sokmana Gerek Yok :) Ürünlerini Ön Plana Çıkartman Yeterli..

Bo Kazançlar Dilerim

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
çok teşekkürler yorumlar için bende site için ilk başta dediğin şekilde sade bişey düşündüm ve temayı düzenledim. ama yakın çevremdeki kişiler ve ortağım olumsuz eleştiriler yapınca mecburen bende bu şekilde düzenledim. şimdi bu haliyle acayip beğeniyorlar. ayrıca değiştirmek istesemde bırakmıyorlar. :(

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
Teşekkürler By_Surmeneli forumda başta Eka7a ve mirac arkadaşlarımızın sayesinde bu noktalara gelebiliyoruz.
Arkadaşlar sitemde Anasayfa'ya jquery tab menüler ekledim. Eleştirilerinizi bekliyorum

By_Surmeneli

OpenCart-TR
Web sitesi
www.kodcenneti.com
TECHNOLOG' Alıntı:
Teşekkürler By_Surmeneli forumda başta Eka7a ve mirac arkadaşlarımızın sayesinde bu noktalara gelebiliyoruz.
Arkadaşlar sitemde Anasayfa'ya jquery tab menüler ekledim. Eleştirilerinizi bekliyorum

ilk eleştirin benden olsun tablar güzel olmuşta geçişleri birazda flür yapabilirdin. Şöyleki aktif tabla diğer tabların renkleri aynı kullanıcı hangi tavbta olduğunu karıştırır.

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
tabların renkleri konusunda doğru yazmışsınız ama dikkatinizden sanırım bişey kaçmış şöyle ki seçilen tab ın yazısı kalınlaşıyor yani bold oluyor. yine de teşekkür ederim.