Bilgi sayfası ve inidirlebilir ürün hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadirmert

OpenCart-TR
Hocam öncelikle merhabalar
sizlere sorum şu olacak bilgi sayfalarının olduğu gibi bir modül ekliyebilirmiyim ekstradan yani sağ veya sol tarafta ürünlerin tablosunu gösterebileceğim bir şey
ikinci sorum ise hocam indirilebilir ürüne excel dosyası ekledim ondan sonra excel tablosunu ilgili ürünle bağladım fakat o ürüne girdiğimde indirme seçeneği çıkmıyor nedendir hocam şimdiden teşekkür ederi

Rapoloji

OpenCart-TR
Hocam öncelikle merhabalar
sizlere sorum şu olacak bilgi sayfalarının olduğu gibi bir modül ekliyebilirmiyim ekstradan yani sağ veya sol tarafta ürünlerin tablosunu gösterebileceğim bir şey
ikinci sorum ise hocam indirilebilir ürüne excel dosyası ekledim ondan sonra excel tablosunu ilgili ürünle bağladım fakat o ürüne girdiğimde indirme seçeneği çıkmıyor nedendir hocam şimdiden teşekkür ederim

selamlar. Bilgi sayfaları gibi bir modül bilgi sayfası modülünün bütün dosyalarını kopyalayıp içindeki ve asıl isimlerini tek tek değiştirerek oluşturabilir.Forumda çok anlatıldı bu konu araştırırsanız bulursunuz forumda. İndirilebilir üründe denemedim hiç ama şöyle yapabilirsiniz.Html kodu ile hostunuzdaki dosyanın olduğu gibi dosya adresini mesela örneğin Excel Dosya gibisinden link koyarak yapabilirsin. Direk tıklayınca indirmeye girer.Bildiğim bu kadarıdır. Saygılar.

kadirmert

OpenCart-TR
çok sağ olun çok teşekkürler

Burdan bu foruma gönül vermiş herkese teşekürlerimi bir kez daha iletmek istiyorum bilgi paylaşımı kadar güzel bir şey yok. Sorduğum hiç bir soru yanıtsız kalmadı hassasiyetiniz için şükranlarımı sonsuz kere sunarım. Sayenizde hem geliştiriyor hemde öğreniyorum saygılarımla

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Bilgi sayfalarını kopyalama hakkında bu konuya bakınız.
http://forum.opencart-tr.com/thread-3044.html

İndirelebilir Ürünler ürün sayfasında gözükmez müşteri ürünü satın aldığında hesabındaki İndirelebilir Ürünler sayfasından indirebilir.
http://forum.opencart-tr.com/thread-97.html

Başka sorularınız varsa eski konular altında devam ediniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...