ben henüz yeniyim

karadamla

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar ben henüz burada yeniyim ben bir site aldım fakat daha önceden buradan alındığını bilmiyordum paralı bir şekilde gittigidiyordan aldım daha sonra farkettimki site aslında opencat sistemi ile yapılmış yani adam burdan bedava almış ama bana parayla sattı o yüzden ben bundan sonra en doğru bilgiyi urdan öğrenebileceğimi düşündüğüm için aklımda takılan soruları buraya sormak istiyorum.aldığım site www.herbalsaglik.com ben bu sitenin sürümünü bir türlü öğrenemiyorum sitede çok araştırma yaptım fakat hala bulamadım admin penceresinde fln sürümüyle ilgili hiç bir şey yazmıyor.Ben sitenin sürümünü öğrendiğim taktirde siteye buradan eklenti modül eklemeye çalışacağım fakat bilmediğim için yapamıyorum.Birde ben anasayfadaki ürünleri belirlemek istiyorum yani sadece belirlediğim ürünlerin anasayfada olmasını istiyorum bunu nasıl ayarlarım birde online destek ve iletişimle ilgili sorunlarım var iletişimden mail ayarlarını yapıyorum fakat olmuyor ve canlı destek nasıl koyabilirim acaba siteye şimdiden herkeze çok teşekkür ederim kolay gelsin

FatihKuLL

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sifaeli.net
sorduğun soruların cevapları sitede detaylı şekilde mevcut yapman gereken tek şey arama motorunu kullanman.

karadamla

OpenCart-TR
Evet baktım fakat sürümün ne olduğunu öğrenemediğim için aramalarım bir işe yaramıyor

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com
Üstadım, E-ticaret ile tanışman tıpkı benim tanışmama benziyor. O yüzden bir nevi kader arkadaşı sayılırız. Siteyi sana satan kişi sitenin ücretsiz olduğunu keşfetmeni engellemek için bir çok şeyi bertaraf etmiş durumda.

Şunu açık bir çekilde söylemek istiyorum. Opencart-tr de şu anda senin kullandığın temadan çok daha güzel temalar hiçbir ücret talep edilmeden opencarat'a gönül veren herkese açık bir şekilde paylaşılmış durumda. Opencartın son sürümünü kurup beğendiğin temayi giydirmen senin için çok daha kolay / iyi olacaktır. Takıldığın hiçbir şey olacağını sanmıyorum.Bu forumda tüm konular en ince ayrıntısına kadar en basite indirgenmiş olarak tüm kullanıcılara sunulmuş durumda. Sadece forumu iyi analiz edip araştırman yeterli olacaktır. Bunu sıfırdan hiçbir bilgiye sahip olmadan sadece ve sadece bu forumda anlatılanları uygulayarak kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan biri olarak söylüyor ve ekliyorum İyi varsın Opencart-tr, iyi ki varsın Eka7a, iyi karsın Mirac ve iyiki varsınız bu forumda emeği geçen tüm arkadaşlarım. Şimdiden kolay gelsin kader arkadaşım...

karadamla

OpenCart-TR
teşekkür ederim o halde bende o şekilde yapacağım

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
anlamadığım sitenin yazılımın opencart olduğunu nereden anladın? eğer forumda arayıpta bulamadığın sorunların olursa yardımcı olmak için elimizden geleni yaparız.

resif

OpenCart-TR
Bariz Belli Open Cart olduğu , hem tasarımdan hemde footer da div1 in altında aşağıdaki açıklama var :
<!-- OpenCart is open source software and you are free to remove the Powered By OpenCart if you want, but its generally accepted practise to make a small donatation. Please donate via PayPal to donate@opencart.com // -->
satan kişi unutmuş açıklamaları silmeyi