Banka Havale Eklentisi Kurulmuyor

icgiyimonline

OpenCart-TR
Ödeme yöntemlerinden banka havalesini kurmak istediğimde eklentiyi kurmadan beni sitenin ana sayfasına yönlendiriyor.Bir türlü eklentiyi kuramadım.Yardımlarınızı beekliyorum
Yeni sürümü sıfırdan kurdum.Ama gene banka havale eklentisini kur dediğimde beni böyle bir sayfa bulunmadı diyerek ana sayfaya yönlendiriyor.Bilgi verecek kimse yok mu acaba ?

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Admin panelden sırasıyla aşağıdaki işlemi yapmayı dene..

Genel ayarlar dan Sunucu sekmesine gir en alttaki modullerden payment/bank_transfer i işaretle birde öyle dene..

icgiyimonline

OpenCart-TR
Dediğini yaptım ama birşey değişmedi kur dediğimde beni siteme yönlendirip sayfa bulunamadı yazıyor

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
catalog\controller\payment\bank_transfer.php
catalog\model\payment\bank_transfer.php
catalog\view\theme\default\template\payment\bank_transfer.tpl
admin\controller\payment\bank_transfer.php
admin\view\template\payment\bank_transfer.tpl

Üstteki dosyaları güncelle işe yaramaz sanırım gerçi indirirken bi sorun olmuş olabilir tesadüfen.. Banka havalesini kurarken module girdiğin bilgiler neler.. Ne gibi işlemler yapıyorsun.. Bugün 4 tane 148 kurdum farklı hostlara ve locale ayrı ayrı olarak ve hiç sorun yaşamadım banka havalesi ile ilgili..

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Bu versiyon da tüm 1.4.7 modülleri çalışmaktadır. Kullandığınız modüller yeni sürümde eklenen admin yanıltıcı sistemi desteklemiyorsa Yönetici panelinden Sistem/Genel Ayarlar/Sunucu sekmesinden istediğiniz modül ve sayfalar için bu özelliği devre dışı bırakabilirsiniz.

Banka havalesini işaretlediyseniz işareti kaldırın.

icgiyimonline

OpenCart-TR
modülü kuramadığım için bilgilerini göremiyorum
Çıkan son sürümü yeniden kurdum ama gene aynı sorunla karşılaştım.buda beni iyice bu sisttemden soğuttu.Sitemi joomla virtuemart la kurmuştum.Opencart la değiştirmek istiyordum ama yaşadığım bir kaç sıkıntı nedeni ile opencart a geçişi erteledim.Bence biraz daha gelişmesi ve verilen desteğin artması gerekmekte.Bu arada sitemin adı
icgiyimonline.com

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Verilen desteğin artması için biraz daha istikrarlı ve araştırmacı olmak lazım fikrimce..:) Genel bir sorun olacağını sanmıyorum bu dediğinizin.. Belki dediğiniz gibi 148 sürümünde böyle bir sorun var ve sadece sizde kaynaklanıyorsa alt sürümleri denemeniz daha mantıklı olacak bence.. 1.4.6 veya 1.4.7

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
icgiyimonline' Alıntı:
modülü kuramadığım için bilgilerini göremiyorum
Çıkan son sürümü yeniden kurdum ama gene aynı sorunla karşılaştım.buda beni iyice bu sisttemden soğuttu.Sitemi joomla virtuemart la kurmuştum.Opencart la değiştirmek istiyordum ama yaşadığım bir kaç sıkıntı nedeni ile opencart a geçişi erteledim.Bence biraz daha gelişmesi ve verilen desteğin artması gerekmekte.

Bir çok kişiye kurdum ama bu konu ile ilgili böyle bir sorunla karşılaşmadım. Sorun ya sizden ya da sunucunuzun gereksinimleri karşılamadığın dan kaynaklanıyordur.

icgiyimonline

OpenCart-TR
Sunucuda hiç sıkıntı yok.Bende de yok forumda araştırdım olası çözümlere baktım ama bir çözüm bulamadım