ASP'den Anlayan Arkadaşlara Ihtiyacım Var..

MasterBora

Moderator
Web sitesi
www.pikselplus.com
Arkadaşlar Merhaba..

ASP'den Pek Fazla Anlamıyorum. Bir Kaç Yerden Destek Almak Istedim Ama Maalesef Bilmemenin Ayıp! Olduğunu Zanneden Bir Çok Ucubeyle Karşılaştığım için Arkadaşlığın Üst Seviyede Olduğu OpenCart-TR.com'a Yazmaya Karar Verdim..

Sorunum Şu ;

Bir Müşterime Flash Bir Site Yaptım. Bu Sitede 1 Adet CV, 2 Adet Sipariş Formu Var. Sipariş Formları ve CV Oldukça Geniş İçerikli. Dosyaları Upload Ettim. Mail Göndermeyi Denediğimde Boş Geliyordu. Diğer Hostlarda İse Böyle Bir Sorun Yok.. Host Firması ile Görüştüğümde Bana Sunucu Kimlik Doğrulaması Yapmam Gerektiğini Söylediler ve Bana Kısa Bir ASP Kod Gönderdiler.

Fakat Onca Ugraslarıma Ragmen Bir Türlü Bunu Başaramadım. Sağolsun Host Firmasıda Yardımcı Olmadı iş Başa Düştü..

Bu Benim için Çok Önemli. Maalesef ASP'den Anlamıyorum. Anlamadığım içinde Sorun Yaşıyorum.

Bana Bu Konuda Destek Olacak, Vaktini Ayıracak Bir Arkadaş Var İse Bana PM'den Ulaşabilir.

Karşılığında Bu Arkadaşın WebTasarımdaki Tüm Profesyonelliğimi Kullanarak OpenCart Tasarımını Yaparım yada Istediği Ücret Olursa Bunu Ödeyebilirim.

Şimdiden Teşekkür Eder Bol Kazançlar Dilerim..

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
size tavsiyem
aşağıdaki siteleri incelemeniz.
www.aspogren.net yada com
www.kariyervideo.com
www.asprehberi.com yada net

bu sitelerde geniş bilgiler var.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
ASP den 1gr anlasam bakayım ama ASP sıfır. Aslında bu mail konusunda sunucu dosya göndermek yerine kendisinin ayarlaması gerekir ama ya zor geliyor ya da anlamıyolar. Çünkü mail sorunlarının %98 sunucu taraflı oluyor ama sunucu sahipleri bu yazılama atıyorlar. Başka sunucuda çalıştığını söyleyince de hemen bir dosya gönderiyorlar ne yaparsan yap.

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
e-posta olarak gitmesini ayarlıyorsan asp kodlamalarında hangi bileşeni kullanıyorsun. örneğin aspmail mi? hangisini kullanıyorsan sana yardım etmek isterim.

MasterBora

Moderator
Web sitesi
www.pikselplus.com
Aslında Benlik Hiçbir Sorun Yok. Çümkü Başka Hostlarda Denedim (6 farklı host) Hiç Bir Sorun Yok. Ama eka7a Çok Haklı. Neyseki Hostu Değiştireceğimi Söyleyince Hallettiler..

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Baştan yapsalar yaa boşuna itibar kaybediyorlar. Neyse halletmişler bali :)