Anasayfayadaki ürünleri sıralama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kophhk.cohck

OpenCart-TR
Anasayfayadaki ürünleri sıralamak ıstıyorum yardımıcı olurmusunuz lutfen..

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
148b de özel ürünler modulunu kullanarak istediğiniz ürünü gösterebilirsiniz.. Sıralamayı ne şekilde yapmayı düşünüyorsunuz..

kophhk.cohck

OpenCart-TR
yani anasayfada ekledigim urunlerı istedgim gbi sıralamak ıstıyorum. ama 1.4.7 kullanıyorum ben. bunu belırtmek ıstıyorum. anasayfadakı urunlerımı sıralamak ıstıyorum.

kophhk.cohck

OpenCart-TR
Kod:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sodyatat/public_html/admin/language/turkish/module/featured.php:1) in /home/sodyatat/public_html/system/engine/controller.php on line 27

bu hatayı alıyorum ve anasayfa ıse :  Notice: Undefined variable: products in /home/sodyatat/public_html/catalog/view/theme/cc_carbon_tab/template/module/latest.tpl on line 4

bu hatayı alıyorum lutfen acil yardım...

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
İlk olarak acil olan birşey yoktur. Sorunuzu yazarsınız bilen birisi varsa cevaplar. Acil yardım taleplerinin cevabı benim ve mirac'ın imzasında ve forum kurallarında vardır. Bunda sonraki konu ya da mesajlarınızda acil yardım istekleriniz olursa cevap alamayabilirsiniz.

Sorunuza gelince konuda yaptığınız değişikleri geri alıp tekrar deneyin. Dil dosyalarını kaydederken burada söylendiği şekilde kaydedin.
http://forum.opencart-tr.com/thread-50-post-8511.html#pid8511

Sorularınıza modül sayfasında devam ediniz.
http://forum.opencart-tr.com/thread-623.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...