Anasayfada sepete at butonunda hata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sezginyilmazz

OpenCart-TR
Notice: Undefined variable: total_data in /home/xxxx/public_html/catalog/controller/module/cart.php on line 161Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xxxx/public_html/catalog/controller/module/cart.php on line 161Warning: array_multisort() [function.array-multisort]: Argument #3 is expected to be an array or a sort flag in /home/xxxx/public_html/catalog/controller/module/cart.php on line 165Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xxxx/public_html/catalog/controller/module/cart.php on line 168

herhangi bir ürünü sepete ekle dediğimde ürün sepete ekleniyor fakat sepet bölümünde bu hata cıkıyor f5 yaptıgımda hata kayboluyor acil yardım ederseniz çok sevinirim.

sezginyilmazz

OpenCart-TR
malesef hocam yine aynı şeyi yapıyor ama zannedıyorum ziyaret modülünü yükledikten sonra oldu

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
sezginyilmazz' Alıntı:
malesef hocam yine aynı şeyi yapıyor ama zannedıyorum ziyaret modülünü yükledikten sonra oldu

Uyumlu versiyonu yüklediğinizden emin olunuz.. Şimdi sıfırdan 149 un üzerine kurdum sorunsuz çalışıyor.. Admin panelden hata günlüklerini kontrol ediniz.. Başka bir modul veya değişiklikten dolayı yapabilir bu hatayı..

KuduzCivciv

OpenCart-TR
Hocam bende de sepete at fonksiyonu hiç çalışmıyor. Tepki vermiyor. Sepete ekliyorum ekliyorum ama hep boş görünüyor. Doğrudan sitenizdeki Türkçe tam sürümü indirdim, sıkıntı ne olabilir?

modül ayarlarından sepetin ajax ile ekleme seçeneğini kapattım ve ürün eklemeyi deneyince şununla karşılaştım

site.com/index.php?route=checkout/cart

"Aradığınız Sayfa Bulunamadı."

ama çözümü ne olaki?

kimse cevap yazmaz mı?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Burada butonların nasıl ekleneceği anlatılmıştır.
http://forum.opencart-tr.com/thread-572.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...