Ana Sayfaya Slayt Gösterisi Banner Ekleme

groove_34

OpenCart-TR
Paylaşım için teşekkürler.
Resimdeki sorunumu nasıl halledebilirim acaba?Arada boşuk kalıyor.O boşluğu sıfırlamak istiyorum.

blue021433

OpenCart-TR
Arkadaşlar bu eklentiyi uzun süredir sorunsuz kullanıyorum. Fakat artık eski resimleri değiştirmem gerekti ve değiştirdim.
Sorun şu ki, tarayıcıdaki çerezleri temizlemeden yeni yüklediğim resimleri göremiyorum. Bu benim için sorun değil ama sitemi sürekli takip edenler slayt'a eklediğim yeni resimleri göremiyorlar.
Bu konuda ne yapabilirim ? yada ne önerirsiniz ?

blue021433

OpenCart-TR
Acil Yardım Lütfen...

Arkadaşlar bu eklentiyi uzun süredir sorunsuz kullanıyorum. Fakat artık eski resimleri değiştirmem gerekti ve değiştirdim.
Sorun şu ki, tarayıcıdaki çerezleri temizlemeden yeni yüklediğim resimleri göremiyorum. Bu benim için sorun değil ama sitemi sürekli takip edenler slayt'a eklediğim yeni resimleri göremiyorlar.

blizzard

OpenCart-TR
blue021433' Alıntı:
Acil Yardım Lütfen...

Valla çok doğru bir soru. Ben kendi bilgisayarımda çerezleri temizlerim de, er kullanıcıya bunu yaptırmak anlamsız olur. Flash la ilgili genel bir sorun olabilir mi? Herkes aynı sorunu yaşıyor mu yoksa birileri bir yöntemini buldu mu?

cakirtasarim

OpenCart-TR
hocam boyutu kendime göre değiştirdim fakat dikey olarak bannerin altında bir bölüm oluştu boş beyaz bir bölüm onu nasıl kapatabiliriz

bytanjuss

OpenCart-TR
merhaba bende dediğiniz dosya mevcut değil bakmadan atıyorum mesajı ama aradım yaklaşık 1 saattir bakınıyorum slider eklentisini yapamadım yardıma ihtiyacım var bir cevap verirseniz sevinirim

hide_out

OpenCart-TR
arkadaşlar merhaba .. hoşgeldin mesajına kodları eklerken kaynak butonuna bastığımda bir kod gelmişti.. ben o kodu sildim .. o sebeple anasayfa görüntüm bozuldu .. o kodu rica edebilirmiyim teşekkürler..

CrueLTurK

OpenCart-TR
Arkadaşlar slayt tüm tarayıcılarda süper çalışıyor , fakat Google Chromedayken WWW yazmadan , yani siteadi.com olarak açınca çalışmıyor , tüm forumu arattım , denilen ne varsa yaptım ama yok.

Varmı önerisi olan.

zapata625

OpenCart-TR
kurdum çalışıyor fakat slayt ları nasıl ortalıycam data.xml oynadım olmadı

bozkurtum

OpenCart-TR
kullandığım temada bu kod yok...
<div><?php echo $welcome; ?></div>