Ana sayfada istediğin ürünü göstermek

sagurel

OpenCart-TR
Merhaba ana sayfada istediğim ürünü göstermek istiyorum aşğaıdaki linkde
bir modul buldum 1.34 için yazılmış %99 diğer versiyonlarda çalışır yazmasına rağmen çalışmıyor çünkü sıralama işlemini yapan bir fonksiyon yeni versiyonlarda yok yada yeri değişmiş bu konuda yardımcı olabilecek bir arkaş var mı ?
ilginize şimdiden teşekkürler çalışmalarınızda başarılar
Manual Ordered Product ekletisi için
http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=143&page=5&sort=e.date_added&order=DESC

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Dediğiniz modul istediğiniz ürün göstermek için değil benmi yanlış anladım.. verdiğiniz link sayfanızdaki ürünleri admin panelinden sıralamanıza yarıyor bildiğim kadarıyla.. Readme dosyasında sol sorgusu var çalıştırmadıysanız sorun çıkabilir..

Anasayfada istediğiniz ürünü göstermek için özel ürünler modulu var ayrıca alttaki modul var..

http://forum.opencart-tr.com/thread-623.html

sagurel

OpenCart-TR
Admin panelde ürünleri istediğim gibi sıralamam aynı zamanda ana sayfada istediğim ürünleri göstermem anlamına gelmiyor mu? varsayılım ki sayfa ilk yüklendiğinde 12 ürün görünüyor bu ürünler benim seçtiğim ürünler olmasını istiyorum yani admin panel ürünler kısmından sayfa yüklendiğinde görünecek ilk 12 ürüne kendim karar vermek istiyorum linkini verdiğim eklenti şayer doğru anladıysam anlatmaya çalıştığım şeyi yapıyor tabi okuduğumu yanlış anlama ihtimalimde var.
ilginize teşekkürler

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Yine de dediğiniz işi göreceğini sanmıyorum bu modulun.. Bunun yerine özel ürünler modulu daha mantıklı ve kulanışlı olacaktır bence..

Dediğin modulu inceledinmi bilmiyorum ama paketi direk sisteme yükleyince iş bitmiyor.. txt dosyaları var klasörlerin içinde bunları kendin ilgili dosyalara uygulaman gerekecek..

sagurel

OpenCart-TR
Modulü yükledim ama problem şu sadece catalog içinde ki txtlerde yazan bir fonksiyonun değişmesi gerekiyor fakat opencart 1.34 versiyonunda olan bu fonksiyon yeni versiyonlarda yok (getLatestProducts ) ilginize teşekkürler

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Yeni versiyon kullanıyorsanız niye bu modül ile uğraşıyorsunuz ki. 1.4.8 ve üzeri versiyonlarda zaten ana sayfada istediğiniz ürünü gösterebiliyorsunuz. İstediğiniz sıralamada olsun istiyorsanız ürün eklerken sıra numarası girmeniz yeterli

sagurel

OpenCart-TR
eka7a' Alıntı:
Yeni versiyon kullanıyorsanız niye bu modül ile uğraşıyorsunuz ki. 1.4.8 ve üzeri versiyonlarda zaten ana sayfada istediğiniz ürünü gösterebiliyorsunuz. İstediğiniz sıralamada olsun istiyorsanız ürün eklerken sıra numarası girmeniz yeterli

1.48 kullanıyorum ürünlere sıra numaraı verdiğim halde sıralama aynı yükleme sırasına göre yani

yawuzby

OpenCart-TR
random product yapamıyomuyuz her sayfayı açtıgında farklı karışık ürün seçicek vb den varmı acaba???