Ana Sayfa Meta - Keywords Anahtar Kelimeler Eklemek Yönetim Panelli

impjix

OpenCart-TR
Merhaba,

Konu güncel değil fakat bir sorun oluştu bende.

Problemsiz bir şekilde ekledi keywordsu fakat şuan tüm admin panaleindeki türkçe karakterler bozuk çıkmaya başladı. Nasıl düzeltebilirim acaba tüm dosyları indirip tekrar utf8 ile kaydedip geri mi yüklemem gerekli?

frathuna

OpenCart-TR
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xxx/public_html/admin/language/turkish/setting/setting.php:1) in /home/xxx/public_html/system/engine/controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xxx/public_html/admin/language/turkish/setting/setting.php:1) in /home/xxx/public_html/system/engine/controller.php on line 29

bu soruna tam bi çözüm bulamadık? yardımcı olurmusunuz?

MuZiKCi

OpenCart-TR
bunu tek bir yere yapsak mesela
admin/language/turkish/setting/setting.php

olmaz mı

PrizmaMedya

OpenCart-TR
Sürüm 1.5.6 da denendi. çalışıyor teşekkürler

lethean

OpenCart-TR
1.5.6 sürümünde çalıştıramadım, admin-mağazalar sekmesi bozuldu. kodları harfiyen girmiştim.

edahanife

OpenCart-TR
catalog/controller/common/home.php dosyasındaki kodu bulmuyor aratıyorum ama yok... nereye eklemeliyim nasıl yapabilirm yardımcı olabilir misiniz ?

tuncaksoy

OpenCart-TR
Dostum wmaraci sitesinde keywords ler bulunamadı diyor. h tag lerde sorun yok ama senin bu olayı yaptıktan sonra anahtar kelimeleri görmüyor. Herşey normal görünüyor ancak kelimeler yok, yardımcı olur musun?

site www.vooshopping.com

tuncaksoy' Alıntı:
Dostum wmaraci sitesinde keywords ler bulunamadı diyor. h tag lerde sorun yok ama senin bu olayı yaptıktan sonra anahtar kelimeleri görmüyor. Herşey normal görünüyor ancak kelimeler yok, yardımcı olur musun?

site www.vooshopping.com

Çözdüm dostum, son maddedeki eklentide sıkıntı olmuş sanırım.
1.5.6.4 de çalışıyor.