Alışverişi Tamamla Dediginde Hala Sepette Kalıyor Sayfa.

gokhangunes

OpenCart-TR
Merhabalar arkadaslar müşteri ürün seçip sepete geldiginde alışverişi tamamla / ödeme yap kısmına tıkladıgında sayfa yine sepet sayfasına dönüyor acil yardımlarınızı bekliyorum.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Eklediğiniz modülleri kaldırarak ya da yaptığınız değişikleri geri alarak tek tek kontrol ediniz.

gokhangunes

OpenCart-TR
bu pek açıklayıcı bir cevap degil ben cok modül ekledim gelişmiş giriş bölümü ile ilgili degişikler yapıtm ondan öncede moduller ekledim sizce onun ile alakalı olabilirmi herşeyide yapmıstım ya allahım yarabbim ne yapıcam bilmiyorum...

suanda gelişmiş giriş bölümünü kaldırdım fakat hala aynı ödeme yapılamıyor ödeme sayfasına gitmiyor.

sayın admin inanın tüm modülleri kaldırdım fakat düzelmedi yokmu bi çözümü lütfen yardımcı olun.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Size net cevap vermem için yapmış olduğunuz değişiklikleri benim yapmam gerekir ki bundan dolayıdır diye bir cevap vereyim. Kontrol ederek bulmanız gerekiyor.

gokhangunes

OpenCart-TR
Peki sql yedegi alsam yenide kurulum yapsam ve o aldıgım sql yedegini tekrar yükselem o sorun tekrar cıkarmı ortaya.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
SQL veritabanından sorun yoksa yedek alıp tekrar deneyebilirsin.
Yedeğini al, sonradan kurduğun modülleri kaldır, config.php ile admin/config.php ve image klasörü dışındakileri sil ve dosyaları tekrar yüklersen sorun olmaz.

gokhangunes

OpenCart-TR
peki deneyip bilgilendiricem
teşekkür ederim.

bu seferde panelden aldıgım backup error veriyo yok böyle bişi ya.

gokhangunes

OpenCart-TR
sorun stok miktarının 0 girilmesi ile alakalıymış çözümünü yazayımda benim gibi hata yapan olursa cevap bulsun.