Alışveriş Sepetinde Ürün Silememek ve Sepete Ekle Sorunu?

Pro.Togi

OpenCart-TR
Opencart v1.4.9 ve smrel tema kullanıyorum, Temayı v1.4.9'a göre uyarladım fakat yeni ürünler bölümünde sepete ekleme yeri nokta olarak gözüküyor ayrıca alışveriş sepetinde ürün eklendiği zaman silme butonu gözükmediği için silemiyorum.

sepet1.png
sepetekle.jpg

By_Surmeneli

OpenCart-TR
Web sitesi
www.kodcenneti.com
herhalde gelişmiş sepete ekle kurmuşsun orada silme butonu yoktu bend kurduğumdan bliyorum.tema değişikliğinden ilgili resim konumunu bulamıyor olabilir resim yoluna bir bak. ona göre yazarsın

unsound

OpenCart-TR
Var olan sepet modülünü kullanbilirsin,sonuçta müşteri aldığı malı sepette görmesi çok önemli değil.Ne oladığını sepetindende görebilir.

Pro.Togi

OpenCart-TR
By_Surmeneli' Alıntı:
herhalde gelişiş sepete ekle kurmuşsun orada silme butonu yoktu bend kurduğumdan bliyorum.tema değişikliğinden ilgili resim konumunu bulamıyor olabilir resim yoluna bir bak. ona göre yazarsın

Sorun devam ediyor resim yolları doğru başka önerisi olanlar.

okansayin

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cicekkapinda.com
aynı sorun bendede oldu, 1.4.9.3 kurdum bu hatayı aldım silme butonu görünmüyor, sayfayı yenileyince geliyor :). sildim sistemi tekrar kurdum ilk onu denedim yine aynı sorun

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Opencart'ın varsayılan sepetim modülünde herhangi bir sorun mevcut değil.

By_Surmeneli' Alıntı:
herhalde gelişmiş sepete ekle kurmuşsun orada silme butonu yoktu bend kurduğumdan bliyorum.tema değişikliğinden ilgili resim konumunu bulamıyor olabilir resim yoluna bir bak. ona göre yazarsın

okansayin

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cicekkapinda.com
İnternet Explorer da bu sorun oluyor Google Chrome da filan olmuyor, silme tuşu diğer internet tarayıcılarında çıkıyor. Hatta localhosttaki eski kurduğum opencarta baktım ondaki silme tuşunuda göstermiyor çok ilginç bir durum:)

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Sepette sil butonu 1.4.8 sürümünden sonra eklendi. Bunda eski sürüm kullanıyorsanız olmaması gayet doğaldır. 1.4.8 sürümünden sonraki versiyonlarda bu konu ile ilgili herhangi bir sorun mevcut değildir.

ciftcizade

OpenCart-TR
Arkadaşlar yeni kodu açamadığım için çok özür dleyerek buraya yazıyorum

Benim sitede sepetteki sil butonu çalışmıyor.GÖrünüyor ama nedense tıklayınca silme işlemi gerçekleşmiyor.Önceden çalışıyordu ama şimdi neden çalışmıyor bilmiyorum.Bu husuda yardımcı olabilecek arkadaş varmı?
Sepete ekle diyorum ürün ekleniyor
Soldaki Sepette sil butotuna tıklayınca ürün silinmiyor.Sorunum bu

Şmdden teşekkürler
Arkadaşlar bir sorunum var. Bir ürünü sepete ekle diyorum. Sepete ekleniyor fakat silmek için alışveriş sepetindeki X butonuna tıklayınca ürün sepetten SİLİNMİYOR. Bu sorunu nasıl çözebilirim.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
RE: Sepette Sil Butonu Çalışmıyor

ciftcizade' Alıntı:
Arkadaşlar yeni kodu açamadığım için çok özür dleyerek buraya yazıyorum

Benim sitede sepetteki sil butonu çalışmıyor.GÖrünüyor ama nedense tıklayınca silme işlemi gerçekleşmiyor.Önceden çalışıyordu ama şimdi neden çalışmıyor bilmiyorum.Bu husuda yardımcı olabilecek arkadaş varmı?
Sepete ekle diyorum ürün ekleniyor
Soldaki Sepette sil butotuna tıklayınca ürün silinmiyor.Sorunum bu

Şmdden teşekkürler
Arkadaşlar bir sorunum var. Bir ürünü sepete ekle diyorum. Sepete ekleniyor fakat silmek için alışveriş sepetindeki X butonuna tıklayınca ürün sepetten SİLİNMİYOR. Bu sorunu nasıl çözebilirim.

tema/module/cart.tpl ve controller/module/cart.php yaptığınız değişikleri kontrol ediniz ya da kullandığınız sürüme ait dosyaları tekrar yükleyiniz.

ciftcizade

OpenCart-TR
Üstadım teşekkürler ilgin için Güncelle butonunu sil olarak değiştirdim öyle bişe ayarladım hoş da oldu sanırım.Tekrar teşekkürler yardım için.