Admin Panelinde giriş ekranına geri atma sorunu

tartini

OpenCart-TR
Merhabalar;

Kurulumu sorunsuz olarak yapıyorum. Admin panelede giriş te sıkıntım yok ancak veri değiştirmek istediğimde admnin panel girişine geri atmaktadır. Forumda bunun kaynağını çözemedim. Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.

Hem explorer hemde firefoz ta aynı sorunla karşılaşıyorum. 4-5 defa siteden indirip kurulum yaptım ancak sorun düzelmedi.

V. 1.4.7.
Konu hakkında isimtescil.net le görüştüm. Kendi taraflarında bir sorun olmadığını belirtiler.

sorun hala devam etmektedir.

tartini

OpenCart-TR
versiyonu yeni 1.4.8 v. ye sorunsuz olarak geçirdim ancak sorunum hala devam etmektedir. 2 farklı pc de denedim ikisindede aynı sorun bulunuyor.

Admin panelinde işlem yaparken sürekli olarak kullanıcı adı ve şifre istemektedir. konu hakkında yardımlarınızı beklemekteyim.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Yazılımda sorun yok kaç bin kişi kullanıyor. Böyle büyük bir hata olsaydı kimse kullanamazdı. Ya siz hata yapıyorsunuz ya da sunucu kaynaklıdır. Session sorunu vardır büyük ihtimalle

Sunucu şirketlerine göre kendilerinde hiç sorun yoktur zaten hep yazılımlarda vardır.

tartini

OpenCart-TR
Sayın Eka7;

yapılandırma ayarlarında sorun olabilrimi. yada sizce böyle bir hatayı neden yapabilir ?

Küre hosting sunucusunda da kullanıyorum yazılımı orada sorun yaşamadım. Ancak isimtescil.net sunucusunda sürekli sorun yaşıyorum.

1 ürün bilgisini girene kadar yaklaşık 10 kez kullanıcı girişi yapıyorum :(

konu hakkında sizlerden yardım beklemekteyim.

Olması gereken session ayarları hakkında bilgi verebilirseniz sunucu firmasına baskı kurmaya çalışacağım.

En son olarak sunucu değiştirmenin yoluna gideceğim gibi görünüyor.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
İndirdiğiniz opencart tam sürüm dosyası içindeki php.ini dosyasında bulunan ayarlar gibi olması gerekiyor.

tartini

OpenCart-TR
Çok Teşekkürler..

Bu doğrultuda host firması ile görüşüyorum hemen.
Çözüldü. teşekkürler. Hosting firması sunucu değiştirdi.

İsimtescil.net sunucusunda şuan opencart sorunsuz çalışıyor.

okansayin

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cicekkapinda.com
Bendede böyle bir problem çıktı. Taryıcıdan olduğunu hiç sanmıyorum evde ve işyerindede oluyor. Admin panelinden atıyor login sayfasına dönüyor. Eskiden böyle bir sıkıntım yoktu. Hositng firması aynı hep yeni çıktı. Fakat hosting süresi dolmuştu tekrar alınca böyle bir olay gerçekleşti. Php.ini üzerinde bir oynama yapamayacaklarını, sunucu alırsak istediğimiz şekilde ayarlacayacaklarını söylediler.

Sıkıntıyı bir türlü çözemedim web ve opencart üzerinde tecrübem iyi. Abuk subuk kodlamalarla hiç uğraşmam neden böyle oldu çözemedim. Tecrübeli arkadaşlar destek atarsa sevinirim

casperkip

OpenCart-TR
Web sitesi
www.gokhanbayraktar.com.tr
bende böyle bir problem yaşamıştım fakat ssl yüzünden..config.php dosyanızı kontrol edin.sanırım sorun aynı..config.php deki admin adreslerini ve site adreslerinizi dikkatli inceleyin.kolay gelsin