Admin Paneli Login Sorunu

byazem

OpenCart-TR
Öncelikle selamlar Ekrem seni tebrik ediyorum gerçekten güzel işler çıkarıyorsun bu arada musait bir zamanda bi kahvemi içersin inşallah bursada isen tabi.

Open Cart kurdum şuan için çok memnunum bir kaç sorun varda onları sırası ile dile getirrim ama şuan önceliğim admin panelindeki login sorunum login oluyorum işlem yapmaya başlıyorum işlem yaptığım süreç zarfında bi sorun yok fakat maximum 1 dakika kadar hiç bir işlem yapmadığım zaman tekrar login olmak zorunda kalıyorum sorun ne olabilir ve nasıl çözebiliriz.

dgdizayn

OpenCart-TR
Arkadasım tam emın degılım ama sunu yap kesın duzelecektır. Genel ayarlardan para bırımlerıne gır. Orada usd ve euro var o para bırımlerını kaldır. Eger euro ve usd ıle ısın yoksa tabıkı. Cunku sıte sureklı para guncellemesı yaptıgından tekrar logıne sart kosuyor. Ok

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Teşekkürler. Gemlik'te oturuyorum iş güç okul derken zaman geçiyor. Bursa'ya çok az uğruyorum fırsatını bulursam aklımda bulunsun :)

Normal de belirli bir süre işlem yapmayınca kendisi otomatik olarak oturumu sonlandırıyor ama 1 dk çok kısa yukarıdaki durumdan da olabilir. Ayrıca kurulum sırasında 2. Adım - Ön yükleme kısmında tüm durumlardan onay aldın mı.

byazem

OpenCart-TR
sorun tamamen kullandığım browser dan kaynaklanıyormuş.

toptanstokk

OpenCart-TR
admin paneli dışarı atıyor

arkadaşlar admin paneline giriş yapıyorum 10 saniye sonra dışarı atıyor bi yere tıkladıgımda tekrar şifre istiyor bunun zamanını nereden ayarlayabilirim? forumda bi konu var bununla ilgili ama yarım kalmış cevaplanmamış

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Bu tarayıcınızdan da kaynaklanabilir sunucunuzun session ayarlarından da.

Tarayıcınızın ayarlarını kontrol ediniz, opencart ile birlikte gelen php.ini dosyası içindeki ayarları sunucunuza yaptırınız.

bodrumdepo

OpenCart-TR
admin paneli login olmuyor

selam admin paneli geliyor fakat şifre yanlış girince hatalı diyor dogru girersemde hiç birşey olmuyor başa dönüyor yani şifreyi tekrar istiyor anlamadım www.bodrumdepo.com

sinan

OpenCart-TR
RE: admin paneli login olmuyor

şifreyi bir de text dosyası açıp oradan görerek yazın sonra kopyala yapıştırla girişi dene bir.hiç olmazsa tekrardan kur sistemi.

bodrumdepo

OpenCart-TR
RE: admin paneli login olmuyor

sorun hosting safe ayarlarındanmış yaptılar oldu tşk. bide başka tema varmı

caneryasar

OpenCart-TR
Admin Paneline Giriş Sorunu

Merhabalar..

Sorunum şudur sistemi kurduk fakat admin paneline giriş yapmak istediğimizde kullanıcı adı ve şifreyi yazıyoruz Oturum aç diyoruz hiç bir tepki vermiyor. Yine yanlış şifre girdiğimizde hatalı şifrede demiyor.. acaba sorun nerdedir. eksik dosyamı vardır..
Yardımlarınızı bekliyorum sitemiz şudur; http://avrasyapromosyon.com/admin/

Not: Bizim hatalarımızla karşılaşan diğer kullanıcıların konularını inceledim fakat böyle bir sorun göremedim..

Kolay gelsin iyi çalışmalar..

sinan

OpenCart-TR
RE: Admin Paneline Giriş Sorunu

Sorunu buldum html çıktısından. ftp ye bağlan ve view/javascript klasörünün içine dosyaları tekrar at sanırım kurarken ftp programın eksik atmış dosyayı ondan dolayıdır ki giriş gerçekleşmiyor.

caneryasar

OpenCart-TR

Aynen hocam dosyaları hep eksik atmışız. şimdi eksik dosyaları tekrar yüklüyorum inşallah çözülecektir.. teşekkürler.

testere34

OpenCart-TR

caneryasar' Alıntı:
Aynen hocam dosyaları hep eksik atmışız. şimdi eksik dosyaları tekrar yüklüyorum inşallah çözülecektir.. teşekkürler.

Çok görmüyoruz canercim:) sen dj lik yapgit