1.5.1 sürümü benzer ürün sorunu

lidanya

OpenCart-TR
benzer ürün ekleyemiyorum ürünleri listeleyemiyorum benzer ürünler bos çıkıyor neden olabilir yani benzer ürünlerde 1.4.7 deki gibi kategoriler listelenmiyor ürünleri bagdastıramıyoruz neden acaba ?

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
benzer ürünlere ekyeceginiz ürün lerin ilk harfleri benzer ürünler kutcununn üstündeki inpu box içine yazdıgınızda o harf ile başlayan ürünler scrol seklinde otomaitk asagı dogru sıralanır oradan istediginiz ürünü secerek ekleyebilirisiniz... sizin için sectiklerimiz bölümüne ürün eklemek gibi..Bu 1.5. te yapılan fakat hiçte kullanışlı olmayan bir özellik sitenize eklediginiz ürünü benzerlerinin isimlerin ezbere bilmek drumundasınızki ilk harfini yazabilesiniz.. İllet bir durum malsef...

yunusdogan

OpenCart-TR
ürünün ismini yazdıpımda da çalışmıyor localde görüyorum çalışıyor fakat onlinede hostta çalışmıyor...

enginint

OpenCart-TR
Arkadaşlar yardım edermisiniz benzer problem bende de var admin panelinde altta açılan pencereler hiç bir yerde çalışmıyor.

bu konuyla ilgili bilgisi olan birisi yardımcı olabilrse çok sevinirim

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba... yükeldiginiz bir modül buna sebeb oluyor büyük olasılıkla mail aboneliği modülünü yüklediniz? admin-view klaösrünü yeniden yükleyiniz ve mail aboneliği nin linkini maunel olarak ekleyiniz admin header.tpl içine...

yorum

OpenCart-TR
Web sitesi
aydincosgun.tk
RedWhite27' Alıntı:
Selamlar :rolleyes:
1.5.1.3.1 version için seo modülü varmıııı :angel:

Buyur kardeşim.
Kurulum talimatı içinde install.txt de yazıyor. Dosya editleme yok. Ben kullanıyorum sorunsuz.

Kategori, ürün, üretici, anahtar kelime ve ürün gösterimindeki etiketleri otomatik üretiyor. Bir kaç basit ayar var modülde belirle sonra ürettir.
Güle güle kullan.

Eklenti
[attachment=1187]
admin klasörünü site ana dizinine (opencart yüklü klasöre) atın. Üzerine yazdırılacak bir dosya yoktur.
htaccess (adini .htaccess olarak değiştir ve sitenin anadizine at)

Seo aktif etmek için
[attachment=1188]
Sistem > Genel Ayarlar > Mağaza Düzenle > Sunucu >> SEO URL Kullan EVET seçin

Ürün eklemeyi bitirdikten sonra Eklentiler > Modüller kısmında deadcow SEO kurun.

İyi paylaşımlar.

Ekli dosyalar

• deadcow_seo_v2.0.zip
    145.4 KB · Görüntüleme: 19
  • .htaccess.txt
    2.1 KB · Görüntüleme: 26

EnverYigit

OpenCart-TR
1.5 için seo konusu aşağıdadır ordan bakınız..

http://forum.opencart-tr.com/thread-4442.html

suleycan

OpenCart-TR
çok işime yaradı çok güzel çalışıyor teşekkürler.