1.4.4 Admin Paneli Sorunları

Gang$ta

OpenCart-TR
Merhabalar;

Bugun OpenCart sürümümü 1.4.0'dan 1.4.4'e yükselttim. İlk başta bir kaç sorun oldu ancak onları çözdüm. Asıl sorun yeni versiyon ile gelen özelliklerde sanırım. Sistem > Genel Ayarlar dediğim zaman sayfa bir garip geliyor. Yani belli bir yere kadar gelip array() kodundan sonra kesiliyor gibi.

Örnek
kb6ix4.png

Eklentiler > Reklam (admin/index.php?route=extension/affiliate) dediğimde ise
Bu sayfaya erişim izniniz bulunmuyor. Lütfen sistem yöneticinize başvurunuz
diyor.

Sanırım güncelleme yaparken bir yerlerde hata yaptım. Sorunlarım ile ilgili çözüm önerisi sunarsanız sevinirim. İyi çalışmalar.

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Sayfanın belli bi yerden sonra kesilmesi size 1.4.0 tan göz aşinalığı olarak kalmış o yüzden öyle geliyor.. 1.4.1 ve sonrası sürümlerde multishop özelliği eklenmiştir.. Orada kesildiğini sandığınız bölümleri görmek için sistem/mağazama git bölümüne giriniz ve mağazanızın karşısında düzenle seçeneğini tıklayınız.. Gerekli ayarları göreceksiniz..

Site sahibi sizseniz sistem yöneticiside siz olduğunuz için bu uyarı sizin içindir..Yine sistem/kullanıcılar/kullanıcı grupları bölümüne girip gerekli izinleri düzenleyebilirsiniz..:blush:

Gang$ta

OpenCart-TR
Teşekkür ederim @mirac. Şu reklamcılar bölümünün (admin/index.php?route=extension/affiliate) amacını tam olarak anlayamadım. Reklamcı ekleniyorsa ben ekleyemiyorum. Dediğin yerden izinleri de ayarladım yine de "Ekle" gibi bir buton göremedim.

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Tam olarak bende incelemedim ama o özellik reklam dönüşümleri için istatistiklerin tutulduğu bölüm olması gerekiyor..

Gang$ta

OpenCart-TR
Tekrar teşekkür ederim @mirac. Ben biraz daha karıştırsam iyi olacak gibi :)

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Reklamcılar kısmı şuan kullanılabilir değil ileri ki sürümlerde eklenecek