1.3.4 tema sorunu

lermis

OpenCart-TR
1- arkadaşlar ben 1.3.4 kullanmak istiyorum ama tema uymuyor 1.3.2 temaları var bu temalardan uyarlama yapılabilirmi var mıdır bir yöntemi.
2- birde ben alışveriş işi istemiyorum yani sepet olayını komple kaldırmak istiyorum sadece ürün bilgileri fiyatları yer alsın istiyorum birde kampanyalı ürünler kalsın. yani alış veriş olmasın sadece ürün tanıtım sitesi olsun.

dgdizayn

OpenCart-TR
Stokları 0 yaptıgınızda alısverıs olmaz. Oyle deneyebılırsınız

lermis

OpenCart-TR
iyi tamam da ben sepete ekle olayını komple kaldırmak istiyorum hatta alış veriş sepetini de kaldırmak istiyorum sadece ürün bilgileri fiyatları olacak. internetten satış gerçekleşmeyecek.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Son sürümün default temasını kopyala klasör ismini düzenlemek istediğin tema adıyla değiştir. css dosyasını düzenlemek istediğin tema dosyasının css dosyasına göre düzenle.

Butonların olduğu kısımları kaldır. Misafir alışverişini ve sepet modülünü kapat.

lermis

OpenCart-TR
eka7a' Alıntı:
Butonların olduğu kısımları kaldır. Misafir alışverişini ve sepet modülünü kapat.

peki bu kısımları nasıl kaldıracagım ?

lermis

OpenCart-TR
istediklerimi kendim yaptım biraz kod silerek ama zor oldu. bir kaç yerle ilgili kodları bulup sildim şimdi sepet ekle butonu yok menüden sepetim ve hesabımı da kaldırdım. tamamen ürün tanıtımı yapan bir site haline geldi satış yok.

eğer isteyen olursa burada sizinle paylaşırım yaptıgım işlemleri.

şimdi tek bir eksiğim kaldı o da tema iyi bir temaya ihtiyacım var bunuda kendim yapıcam geliba :) 1.3.4 tema yok çünkü

malesef

OpenCart-TR
merhaba lermis. Mümkünse nasıl yaptığını paylaşırmısın. teşekkürler selamlar