1.3.4 OpenCart Genel Sorunlar

bLeroTurk

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar ; Son 1 haftadır Open Card Mağaza sistemi kullanıcısıyım.Fakat sistemi destek almadan php ve css bilgimle biraz düzenleyebildim.Herhangi bir hata yapmadıgımın farkındayım.

Şimdi normalde bir ürün eklediğimizde anasayfa gözüküyor fiyatı yazıyor ve sepete atabiliyorsunuz.

Fakat bende sadece ürünün resmi acıklamaları ve stokları gözüküyor. Ben bütün everyone ( tüm ziyaretçilere ) yetki vermek istiyorum herkez alışveriş yapabilsin , ürünlerin fiyatlarını görebilsin.

Ve ürünün içine girdiğinde taksit seçenekleri ekleyebilme ihtimalimiz varmı ?

Yardım eden arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.Bilgi olarak destek vermeyecek arkadaşlar yapacagım değişiklikler hakkında sizinde yorumlarınızı almak isterim.

Saygılarımla

A.Samet YILMAZ

Örnek

Problemi çözüm arkadaşlar yani sadece fiyatlandırmayı ve misafir alışverişini admin panelikdeki genel configirasyonunu okumadan evet hayır işaretlemiştim.Dikkatlice okudum diper sistemlere göre daha değişik yani normalde Misafir Alış Veriş yapabilsinmi evet veya hayır ama bunda daha değişik türkçeye cevrilmiş pek dikkatimi cekmedi biraz dalgınlık.

Ürün taksitlendirme ve kdv yi ayrı ornegin

Toplam
Kdv
Genel Toplam şeklinde yapma gibi bir imkanımız varmı arkdaslar ?

Birdfe müşteri siparişi tamamladıktan sonra ödeme yapması için banka hesap uyarısı vermek yanı banka hesaplarımıza ürün odemesini yaptıktan sonra ürününüz cıklacaktır gibi ?birşey yapabilirmiyiz.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
RE: 1.3.4 Open Cart Genel Sorunlar

Taksitlendirme ancak sanal pos kurdunuz da mümkün olabilir.

Eklentiler/Sipariş Toplamı kısmından sıralamayı ayarlayabilirsiniz.

Banka havalesi içinse havale modülünü kurun ve modül içine yazmak istediklerinizi yazın.
Bu konulara bakabilirsiniz.
http://forum.opencart-tr.com/thread-306.html
http://forum.opencart-tr.com/thread-203.html