1.5.1.3.1 Ürün Sayfasında Havale İndirimli Fiyatı Göstermek

el.aciz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.icgiyimbayan.com
HATA!!!: 1.5.1.3.1 Ürün Sayfasında Havale İndirimli Fiyatı Göstermek

Hata Alıyorum.

Site: kozmetikhome.com

Notice: Undefined variable: havale_price in /home/kozhome/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 41Notice: Undefined variable: havale_price in /home/kozhome/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 43Notice: Undefined variable: havale_special in /home/kozhome/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 45Notice: Undefined variable: havale_special in /home/kozhome/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 47

Ayrıca abim emeklerine sağlık.

İlgilenirsen memnun olurum.

Saygılarımla

By_KiLLeD*

OpenCart-TR
Web sitesi
www.swatchturkiye.com
teşekkürler üstad. "Tüm Kredi Kartlarına Tek Çekim" fiyatını nasıl göstereceğiz ? http://www.muzik.opencart-themes.org/index.php?route=product/product&product_id=49 bu sitede var da.. ?

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
El.aciz, Osdem66 Nın ilgileneceği bir yeniden ekle kodları. Mutlaka bir yerde hata alıyorsunuz.
By_Killed , Havale Eft Yazan yere Kredi KArtı Tek Çekim Yacaksın. Yok ben Hem Havale Eft, Hem Kredi KArtı Tek Çekim Yazacağım dersen, Yuakrdaki Kodun bitişine <br /> ekle ve aynı kodu <br / > den sonra tekrar yaz. Onada Kredi kartı Tek Çekim Yaz.

Saygılar

By_KiLLeD*

OpenCart-TR
Web sitesi
www.swatchturkiye.com
catalog/view/theme/sizintemanız/template/product/product.tpl

bu dosyayı mı ekleyeceğim yoksa

catalog/controller/product/product.php

bu na mı?

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Örnek:

<font color="000000">Tav.Ed.Sat.Fiyat <?php if (!$special) { ?>: <?php echo (number_format($toplam,2,"." , ",")) ; ?> TL</font>
<?php } ?>

Buradaki "000000" yerine hangi renk kodunu girecekseniz onu girin. örneğin kırmızı için "ff0000"

Saygılar

el.aciz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.icgiyimbayan.com
mehmetgul1806' Alıntı:
Örnek:

<font color="000000">Tav.Ed.Sat.Fiyat <?php if (!$special) { ?>: <?php echo (number_format($toplam,2,"." , ",")) ; ?> TL</font>
<?php } ?>

Buradaki "000000" yerine hangi renk kodunu girecekseniz onu girin. örneğin kırmızı için "ff0000"

Saygılar

Teşekkürler

salbay

OpenCart-TR
Merhaba,
Benim fiyatlarım $ cinsinden girili.Ancak bu modülde Tl olarak fiyat görüntülendiğinde indirim tutarı TL üzerinden değil $ üzerinden hesaplanıyor ve o tutar indirimli tutar olarak görünüyor.TL karşılığını nasıl görüntüleyebilirim?

tarlak

OpenCart-TR
bu yapı sadece ürün sayfasında indirim miktarını gösterme içindir. sipariş sonucuna etki eden bir uygulama değildir. Eğer sipariş ödeme sayfasında müşteriniz havale/eft seçeneğini seçtiğinde buralara hükmedebilen bir uygulamanız varsa işe yarar, yoksa tek başına birşey değildir. birşey değildir lafı yanlış anlaşılmasın lütfen.emeğe teşekkür ederim.
Bahsettiğim modülün ücretsiz versiyonu
http://forum.opencart-tr.com/thread-6627.html
sayfasında vardır.

soulofthesea

OpenCart-TR
Osman abi merhaba. Product.php dosyasında bahsettiğiniz kod bende çok farklı. versiyonum 1.5.1.3.1. önceden bir değişiklik yaptığımı sanmıyorum. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. teşekkürler.

Tamam benim dikkatsizliğim özür dilerim hallettim. Eline sağlık :)

greenlight

OpenCart-TR
arkadaşlar fiyaı nasıl uygulayacam yardımcı olurmusun hala 0 TL gözüküyor

ALeeNN

OpenCart-TR
Arkadaşlar bunu sitemize uyguladığımız zaman 5250 (beşbinikielli TL gibi bin tl' nin üzerindeki siparişleri 5,25 (beş tl 25 kuruş) olarak gösteriyor. Buna bir çare bulamazmıyız????

ankaradabiz

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
ben kurdumda o sitedenmi bahsediyorusn :D onu bilmiyorum ki.. normalde calışması lazım mutlaka yanlış yapıyorsun..

öncelikle anlatım için teşekkürler yanlız kampanyalı ürünlerde havale indirimi göstermiyor misal;

normal fiyatı : 20.00
kampanyalı fiyatı : 10.00
havale indirimi : 15.00

gibi yardımcı olurmusunuz

leventbasar

OpenCart-TR
Bu yöntem 1.5.6.4 te de çalışmakta mıdır. deneyen var mı?

mumisigi34

OpenCart-TR
merhaba bende de çalışmadı kod hatası verdi versiyon Sürüm 1.5.6.1