Ziyaretçileri ve üyeleri admin panelinde görme

fubar35

OpenCart-TR
Merhaba 1-2 haftadır forumu takip ediyorm ve yardımlarınızla sitemi baya bi geliştirdim soru soran ve çözüm getiren arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Tüm sorularımın cevaplarını arama yaparak aldım. Ve lakin;

Bu konunun nasıl aranacağınıda bilmediğimden... Şimdi bir konu açıyorum. Umarım daha önce sorulmamıştır. Sorulduysada kusura bakmayın aradım ama göremedim :s

Ben admin panelimde siteye giren, o anda aktif olan üye ve ziyaretçileri görmek günlük istatiki bi log oluşturan mesela bugün şu kadar üye şu kadar ziyaretçi siteye girdi. Bu haftalık şöyle şöyle istiyorum. LiveZilla kullanıyorum ama biraz yavaş kalıyor sistemde. Ve de istediğim istatistiki sonuçları vermiyor. Ben direk admin panelinden görmek istiyorum.

Hangi ürün ne kadar tıklanmış filan görebiliyorum fakat bu sorduğum bilgilerde benim için önemli. Yardım ederseniz sevinirim.
Saygılar.

kimse yok mu derdime çare olcak :(

toptanstokk

OpenCart-TR
dediğin gibi admin panelinden varmı bilmiyorum hiç görmedim o şekilde olmuyor heralde ama bi program önerebilirim bütün istatistikleri veriyor adamın ev adresine kadar ben bunu kullanıyorum sitede yavaşlama gibi bişeyde söz konusu değil bi dene istersen proıgramı buraya nasıl eklenecegini bilmediğim için ismini veriyorum google den arat cıkar php web stat türkçe

fubar35

OpenCart-TR
aslında ben başka bi modül filan vardır diye düşünüyordum ama heralde yok :S Bende şu anda farklı bi website kullanmaya başladım. sadece sitede görünmeyen bi script yazıorsun home.tpl ye sonra o sonuçları veriyor kendi sitesinde.. ama işte ben başkası istatistiklerimi görmesini istemiyorum. Bu yüzden admin paneline bi modül gibi birşey var mı diye sordum. Yeterli bi php bilgimde yok :(

cherokhe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.teknodia.com
bu tür modül yok.Harici olarak Livezilla kullan istediğin tüm detaylar ordada var..Site için müşteriler,ziyaret sayısı gezdiği sayfa ip si ülkesi daha ne istenirki :D eğer istediğin anlatıklarım gibi bişi ise modüle ihtiyacın yok ..Livezilla yeter sana

fubar35

OpenCart-TR
cherokhe' Alıntı:
bu tür modül yok.Harici olarak Livezilla kullan istediğin tüm detaylar ordada var..Site için müşteriler,ziyaret sayısı gezdiği sayfa ip si ülkesi daha ne istenirki :D eğer istediğin anlatıklarım gibi bişi ise modüle ihtiyacın yok ..Livezilla yeter sana

LiveZilla zaten kullanıyorum müşterilere canlı destek vermek için. Ama livezilla'da isteklerimi karşılayamıyor. Ve sonuçta sitede 7/24 online olamıyorum. Bu istatistiği, ben livezillada online olmadanda bazı veriler tutması. Benim istediğim şöyle Admin panelinde gözüken günlük "Yapılan Siparişler" ve "Üye olan kişi sayısı" gibi Ziyaretçi sayısı hangi sayfayı kaç defa gezmiş gibi istatistiki sonuçlar. Sonuçta bu verilere göre ar-ge yapmayı planlıorm. Templatete ufak oynamalar, yeni ürünler vb.

toptanstokk

OpenCart-TR
arkadaşım sana söylediğim modül istediğin modül işte
www.siteadın.com/stat
şeklinde giriyorsun şifrenle kimse görmüyor admin panle girer gibi giriyorsun bütün istatistiklerini tutuyor işte kasma gibi bir problemide yok.
istediğin şeyi söylüyoruz sen daha ne istediğini bilmiyorsun ...

expert

OpenCart-TR
toptanstokk arkadaşım php web stat ücretsiz nerden indireceğim kendi sayfasında ücretli indirme söyleyiyor.