Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo Takip modülü (ÜCRETSİZ)

darknow

OpenCart-TR
Web sitesi
efektifalisveris.com
Öncelikler Merhabalar.

Forumda gördüğüm kadarıyla ücretsiz bir kargo takip modülü yok bende karar verdim ve biraz araştırdım bir arkadaş sanırım ücretsiz olan bir modülü birazcık oynamış ve baktım satıyor bende aynen şuradaki-> http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=5932 modülü indirdim ve kodlarını inceleyip özellikle MNG kargo için ve Yurtiçi kargo için sizler için düzenledim. Ekteki dosyayı attığınızda;

• Gelen siparişe mng kargo takip kodunu girebileceksiniz
  • Müşteriye otomatik mng kargonun linki gidecek
  • Sipariş detaylarında müşteride aynı şekilde görebilecek

Ufak bir not eğer kargo takip kodunuzda boşuk var ise Örneğin: TY 5120 gibi bunu lütfen TY%205120 olarak yazınız yani boşluğa %20 yazınız yoksa maile giden link doğru gitmeyecektir.

Eğer ptt kargo veya ups gibi başka kargolarda isterseniz yardımcı olurum fakat yalnızca 2 adet kargo sistemi ekleniyor (benim bilgim ile, az kod eklemeyi bilirseniz sizde ekleyebilirsiz) istek üzerine diğer kargolarıda pm olarak atarım.

Not2: Shoppica teması kullanmıyorsanız catalog\view\theme\shoppica dosyasını atmanıza gerek yoktur.

LÜTFEN YEDEK ALINIZ

Sorularınız olursa buradayım veya destek@efektifalisveris.com adresine mail atabilirsiniz

Ekli dosyalar

• kargotakip.zip
    66.2 KB · Görüntüleme: 1,517

sekmenci

OpenCart-TR
ekledim fakat tekrar eski haline getirdim bir çok hata var sanırım incelenirse iyi olucak gibi teşekkürler yinede başarılar

darknow

OpenCart-TR
Web sitesi
efektifalisveris.com
sekmenci' Alıntı:
ekledim fakat tekrar eski haline getirdim bir çok hata var sanırım incelenirse iyi olucak gibi teşekkürler yinede başarılar

hataları düzelttim ve tekrar yükledim lütfen iyileştirme açısından bir daha dener misiniz?

tarik_06

OpenCart-TR
boyle bir hizmet vermeniz cok iyi basarilar diliyorum

darknow

OpenCart-TR
Web sitesi
efektifalisveris.com
çok sağol dostum ne demek benim ihtiyacım vardı uğraştım sonuçta. hatalar var ise lütfen bana ulaşın yardım etmeye çalışayım bende şuanda sorunsuz çalışıyor tabi benim admin panelim biraz farklı size göre belki sizde hatalar verebilir lütfen yazın

barut38

OpenCart-TR
sürat kargoyu bende araştırıyorum bişeler yaptım ama site dili sorunlu geliyor

ersev

OpenCart-TR
güncelmi ? hata filan oluyor kaldircam dmeişsiniz bilgi alabilirmiyim?

AlanyA43

OpenCart-TR
aras kargo için kullanabiliyor muyuz veya aras kargo için var mı? 1.5.6.4
Teşekkürler

mukoonline

OpenCart-TR
1.5x tum surumlerınde calısıyor fakat sadece 1 adet kargo gorunuyor bunu nasıl duzeltebılırız yurtıcı gorunmuyor

bunu nasıl yapıldıgını yazabılırmısın sonrakı surumlere dogru guncelleyelım

lethean

OpenCart-TR
opencartın en büyük sorunu bu galiba hiç kimse birşey bilmiyor, oradan buradan arak kodlarla modül yapılıyor, sıkıntı çıkınca çözümünü bilen yok :) dikkat ediyorum tüm konular, tüm sorunlar havada kalmış. bizde opensource kafası yok ondanda olabilir, ücretsiz birşeyler verince arkasında duramıyoruz.

cano534

OpenCart-TR
hayatımda bu kadar nankör insanlar görmedim adam size bir iyilik yapmış teşekkür edeceğinize çalışmıyor öyle böyle yapamıyorum diyemiyorsunuz da! Evet modul biraz sorunlu ama temanızdan kaynaklanıyor hatalar ufak düzeltmelerle çokta güzel oturdu siteme TEŞEKKÜRLER!