yönetim panelinde günlük ve genel istatistikler,

ea430

OpenCart-TR
merhaba arkadaşlar.
open cart 1.5.3 yönetim panelinde günlük giriş yapan, sitede online olan, vs. gibi istati,stik bir modül lazım yardımcı olacak kimse varmı acaba şimdiden tşk. ederim

ea430

OpenCart-TR
değerli üstadlarım bu konu hakkında bir fikri olan varmı?

alkendecom

OpenCart-TR
scriptin en büyük eksikliği bu... admin paneline
1-siteye günde kaç kişi giriyor,
2-online ziyaretçi sayısı kaç ,
3-en çok online olunan saatler neler

bu istatistiklerin olması gerekiyor....

var ise bilen biri yardımcı olursa seviniriz...

turkuvaz42

OpenCart-TR
Hala Bekliyoruz. Yönetim Panelinde Veya Modül Olarak Anasayfada da görünebilir eski sürümlerde vardı. Onu uyarlayabilecek arkadaş yokmu

kosebey

OpenCart-TR
bana da lazım aslında opencarttan anlamıyorum ama eski modulleri yenilere aktarma gibi biş ivarsa öğrenmek amaçlı üzerinde çalışmayı düşünüyorum ben daha kategoride sayıların gözükmesini engelleyemedim :(

piriyatel

OpenCart-TR
Web sitesi
handyteile.at
Bende Var 1.5.1 verisyonu ıcın ücretsiz Türkceye cevirdim www.handyteile.at yükledim ama almanca olarak yükledim Sonra türkce yaptım arşifledim cok cancanlı degil tabi ama Bedava :) Konu acma hakkım Dogunca Yayınlıyacam

santor

OpenCart-TR
piriyatel' Alıntı:
Bende Var 1.5.1 verisyonu ıcın ücretsiz Türkceye cevirdim www.handyteile.at yükledim ama almanca olarak yükledim Sonra türkce yaptım arşifledim cok cancanlı degil tabi ama Bedava :) Konu acma hakkım Dogunca Yayınlıyacam

ne oldu vazmi gectin ? :)

levent589

OpenCart-TR
bilmiyorum doğru bir yeremi yazdım yada isteğiniz bu mudur? bende biraz acemiyim aynı sıkıntıyı yaşadım çözümü siteme onlinewebstats sayacı koydum işimi rahatlıkla görüyor.bakmak isterseniz sol altta Türkiye,sektör rehberi olarak geçiyor
httP://www.kolaytoner.com