yöneticiler yetersiz

viphayat

Top-notch Сasual Dating - Real-life Females
Web sitesi
meettomy.site
bu opencart yöneticileri hep baştan savma cevaplar veriyorlar, yada konu şurada var burada var şeklinde kestirip atmak sanırım kolayına geliyor.
Daha bu siteden hiç çözüm bulamadım siteme, üstüne üstlük hep çöktü. allahtan bir kaç çökmeden sonra yedek aldım onla normale dönüyorum.

afroma

For a good time, one night only
Web sitesi
meettomy.site
Ücretsiz bir scripti 1500 liralık scriptler ile aynı kıvama getirmeye çalışıyor, bunun için de yine hem ücretsiz destek istiyorsunuz hem de her istediğinizde, her sorunuza cevap verilsin istiyorsunuz. :)

Siz para kazanmaya çalışıyorsunuz elbette; ama bu sitedeki yöneticiler de en az sizin kadar para kazanmak için çabalıyorlar.

unsound

OpenCart-TR
Yüzlüğün bu kadarı, arkadaşım kimse senin peşinde koşmak zorunda değil.Gönül meselesi var burada,Adamlar gönül vermiş ellerinden geldiğince yardım etmek için, çok şükürde ediyorlar,bence senin kendi işini görememen söz konusu,bunuda kimseye yıkamazsın.Beğenmiyormusun?O zaman başka alternatifler izleyebilirsin , değilmi? :eek:)

enginsez

OpenCart-TR
Vay garibim kendini 10 bin tl veripte hizmet alamadı sanıyor..... sen bir kaç tur at gene gel

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Heee söyleyin bakim yöneticiler neden bastan savma cevab veriyorsunuz ha söyleyin bakim çekiyimmi kulağınızı..niye balığı vermiyorsunuz eline hııı:d niye yakala diyorsunuz neden yoruyorsunuz oluyormu böyle...arkadaşın sitesi çökerken neden bir omuz atmıyorsunuz çökmesin. niye depreme dayanıklı değil bu opencart,:) beton da deniz kumu mu kullandınız da çöküyor bu.. size diyorum yöneticilerrrrrr:DDD hey allahım ya İşte yurdum insanı yöneticiyi Kahveci kendisini müşteri sanıyor :d Çaylaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar....

resif

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
Heee söyleyin bakim yöneticiler neden bastan savma cevab veriyorsunuz ha söyleyin bakim çekiyimmi kulağınızı..niye balığı vermiyorsunuz eline hııı:d niye yakala diyorsunuz neden yoruyorsunuz oluyormu böyle...arkadaşın sitesi çökerken neden bir omuz atmıyorsunuz çökmesin. niye depreme dayanıklı değil bu opencart,:) beton da deniz kumu mu kullandınız da çöküyor bu.. size diyorum yöneticilerrrrrr:DDD hey allahım ya İşte yurdum insanı yöneticiyi Kahveci kendisini müşteri sanıyor :d Çaylaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar....

Durumu çok iyi betimlemişsin Osdem :)

chawbella

OpenCart-TR
forumda okuduğum en ilginç konu , ne yazacağını bile bilemiyor insan ya , bence yöneticilerin maaşlarından keselim yardımcı olmadıkları her konu için :) ama önce maaş vermemiz gerekiyordu dimi :):)

vlknn

OpenCart-TR
Seçim döneminde oy düşürmeye çalışan rakip parti söylemleri gibi geldi sanki :)

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
http://forum.opencart-tr.com/thread-3364.html 4 defa cevap verilmiş.
http://forum.opencart-tr.com/thread-3367.html 1 defa cevap verilmiş, verilen cevaba teşekkür bile etmişsiniz.
http://forum.opencart-tr.com/thread-3298.html 1 defa cevap verilmiş.
http://forum.opencart-tr.com/thread-3251.html 1 defa cevap verilmiş, bu konuda istediğinizi arama yapmadan konu açtığınız açıkça belli oluyor.
http://forum.opencart-tr.com/thread-3184.html 1 defa cevap verilmiş, açıkça söyleyeyim ne istediğinizi anlamış değilim bu konuda.
http://forum.opencart-tr.com/thread-3207.html buradaki konuya kendiniz çözüm bulmuşsunuz ve 1 defa cevap verilmiş.
http://forum.opencart-tr.com/thread-3156.html 5 defa cevap verilmiş.

şimdi hangi konunuza cevap verilmemiş sorarım size?
yukarıda bi arkadaşın dediği gibi 10 bin tl veripte destek mi alamıyorsunuz. kendi beceriksizliğinizi görmezden gelip burada konu açıyorsunuz, siz bişey unutmuşsunuz galiba. Opencart sistemi ücretsiz ve Türkiye'de destek veren bu site de ÜCRETSİZ. forumdaki yöneticilerinde kendi işleri güçleri var, her açılan konuya, her yazılan soruya şak diye çözüm bulacak, cevap verecek değiller.

Ayrıca sizin gibi sitede sorulan soru ve cevaplar mevcut olupta yeni konu açanlardan bıktık usandık, ilk önce arama yapmayı öğrenin.

bence kendinize gelin ve yöneticilerden özür dileyin.

tolga35

OpenCart-TR
Bu foruma 29-03-2010 tarıhınde kayıt oldum ve bunun öncesındede üye olmadan takip ediyordum
o zamandan bu zamana 7 sefer kendi sitemi kurdum
ve her seferınde forum yöneticilerine ve foruma dışardan destek veren arkadaşları binlerce kez teşekkür ederim
son kez sitemi 1.4.9.4 sürümü çıktıgında güncellemedim, yeni baştan kurdum
ve son kurulumda dıkkat ettımkı, forumda güzel bır arama yaparsanız butun isteklerinizin cevabını çok kolaylıkla bulabiliyorsunuz
zaten biraz mantıklı düşünürseniz ,forum yöneticilerinin son cevaplarında neden devamlı ''konu şurada var burada var şeklinde kestirip attıklarını'' anlarsınız zaten. Ha bunu anlıyamıyorsanız benım tavsiyem kendiniz site yapmak için uğraşmayın
verin parasını yaptırın . . .

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
yok yok bu aralar bu tarz mesajlar çoğaldı.
yok destek alamıyoruz yok cevap gelmiyor yok aradığımızı bulamıyoruz.
Hayır biz nasıl buluyoruz nasıl destek alıyoruz onu anlamıyorum bu dandik forumda. sanırım yüksek mevkilerde tanıdıklarımız falan var. yöneticiler yetersiz demiş bide. yöneticilerden çok kullanıcılar cevap vermiş kendisine çözümleri ile. bu konuda haklı yönetici dediğin sürekli online olcak sürekli her sorulana doğru ve ücretsiz destek verecek. yoksa niye yönetici burda dimi. hem arama butonunu neden koyduysak oraya. direk soralım cevap yazılsın 10 kere 100 kere. hem bu cevap şunu şöyle yapın şeklinde değil, verin bilgileri ben hemen düzelteyim efendim şeklinde olsun ki hiç yorulmayalım. ücretsiz dağıtılan bir scripti alalım burda aldığımız ücretsiz ve zahmetsiz yardımlarla 1000 liralara satalım bu satışı yaparken aman alttan opencart-tr linkini falan kaldıralım müşterimize ben yazdım süper yazdım diyelim. sonra müşterinin istedikleri değişiklikleri yine burda soralım birilerine ücretsiz yaptıralım ve hemen müşteriye bunun maliyeti bu olur şeklinde bir geri dönüşle daha çok para kazanalım.
lütfen yöneticiler çok safsakladınız burayı artık para kazanamaz haldeyiz ayıptır günahtır.

Arkadaşlar ben firmam adına bu yukarıda yazılan hizmetleri isteyen ve karşılığında ödeme yapmak istemeyen kişlier için bir yazılım oluşturuyorum. alan adını alıyorsunuz hosting ücretsiz yazılım ücretsiz 7/24 destek ücretsiz. ömür boyu garanti. içerik girişi tasarım da tabiki hediyemiz. tek talebim alan adını benden alacak. fiyatlar iki grupta. tr uzantılı olmayan alan adları için 5569$+kdv tr uzantılı alan adları için de 5679$+kdv
ödeme şartları iş başlangıcında yüzde 70 iş tesliminde yüzde 30 şeklinde. işin teslim süresi 30 gün. ilgilenenler bana bir şekilde ulaşsın ama bu ne mail ne özel mesaj ne de telefon yoluyla olmasın. msn hele hiç olmasın. kapıya da gelmesinler uğraşamam işim başımdan aşkın. ama bir şekilde ulaşsınlar ki işlerini yapalım.

tekrar söylüyorum tüm hizmetler ve istekler ücretsiz tek şart alan adını benden alacak ve alan adı ücretlerini yukarıda belirttim. bi alan adına e ticaretiniz olcak daha ne :p

edit : imla

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Ya çok merak ettim neden 5569 ve 5579 :d cidden ha :):):):) ilginc aynı hizmeti bende 5568 ve 5578 dolara veriyom arkadaşlar:D hade KDV de bende oluvirsin:D:D

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com
Arkadaşlar, herkesin forum sitelerinden beklentileri farklı olabiliyor. Arkadaş yanlış düşünüyor evet. Fakat bu kadar arkadaşa yüklenmekte doğru değil. Opencart ile ilgili hemen hemen her konuya açıklık getirilmiş bir forum burası. Artık bakıyorumda eskisi gibi kayda değer konular bile açılmıyor. Önemli konular zaten yanıtını bulmuş durumda. Forum yönetici arkadaşlardan bu konuyu kilitlemelerini rica ediyorum.

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
@osdem e kardeşim tr uzantılı alan adları daha pahalı da ondan :D
@admira yok bence kitlenmesin arkadaşın beklentisi falan yok sadece otralık karıştırıyor bizde günün stresini atıyoruz. bu aralar gerçekten bu tarz mesajlar çoğaldı. ya foruma katılanların yaş seviyesi düştü yada zeka veyahut bilgi. araştırmıyorlar, uğraşmıyorlar ve üste çıkıp bide bu şekilde saldırıyorlar.
hepsine niyet ettik, orucumuzu bu arkadaşta açıyoruz işte..

@osdem
sen niye fiyat kırıyorsun ki hem :p

viphayat

Top-notch Сasual Dating - Real-life Females
Web sitesi
meettomy.site
yazılarınızı okudum, çoğunuz stres atmış ne güzel değilmi, peki hiç düşünmedinizmi bu sistem ücretsiz paraya gerek yok , buradada bu sistem için soyunmuş gönüllü bir kaç insan var yardım etmek istiyor. Madem soyundu geregini yapsın bildiği konulurda yardım etsin konuyu kestirip atmamalı, benim hiç bilgim yok ben öğrenmek istiyorum ancak bana bilğili birisi gibi müdahale edildiği sürece ben ve benim gibilerin öğrenme şansı hiç bir zaman olmayacaktır. Bu arada sizi birazda kızdırayım herkes kendini bilir, bu yazdıklarınız yalakalık kokuyor be arkadaşlar. Halbuki beni destekler yazılar yazanlar olsaydı aranızda forum yöneticileri biraz kendine gelmezmiydi. sağlıcakla kalın

turkuaz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.turkuazhobby.com
viphayat' Alıntı:
yazılarınızı okudum, çoğunuz stres atmış ne güzel değilmi, peki hiç düşünmedinizmi bu sistem ücretsiz paraya gerek yok , buradada bu sistem için soyunmuş gönüllü bir kaç insan var yardım etmek istiyor. Madem soyundu geregini yapsın bildiği konulurda yardım etsin konuyu kestirip atmamalı, benim hiç bilgim yok ben öğrenmek istiyorum ancak bana bilğili birisi gibi müdahale edildiği sürece ben ve benim gibilerin öğrenme şansı hiç bir zaman olmayacaktır. Bu arada sizi birazda kızdırayım herkes kendini bilir, bu yazdıklarınız yalakalık kokuyor be arkadaşlar. Halbuki beni destekler yazılar yazanlar olsaydı aranızda forum yöneticileri biraz kendine gelmezmiydi. sağlıcakla kalın
İyi bişeyler yazıyım demişsin ama kaş yapayım derken göz çıkartıyorsun.
Yalakalık ne demek kim niye yalakalık yapsın buraya cevap yazanlar forumdan ne çıkar elde edecekte ayalakalık yapacak...Şahsıma bu sözlerini kınıyorum.bu tarz ifadeler yardım getirmez götürür. Hiç kimse buraya mecbur değil. özellikle bilenler. Bilmeyenler öğrenmek için mecbur. Onun içinde forumu ihtiyacınız olan konulara göre baştan sona tarayacaksınız. Biz bunları biliyorsak akşam yatıp sabah herşeyi bilerek kalkmıyoruz. araştırmamızın okumamızın ,çalışmamızın ve bilgi birikimimizin sonucudur. Bunuda kimeye vermek zorunda değilim.En değerli konu bilgidir. Kolay elde edilmez. O zaman o değerli bilgileri gönüllü olarak paylaşanlara sitem değil minnet ve teşekkür edilmelidir.
Sende başta bu soruyu soranamı yalakalık ediyorsun desem hoşuna gidermi?

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
viphayat' Alıntı:

Eyvalah kardeş bunun adı yalakalık... sen o zaman destegini sadece Forum Yöneeticilerden almaya devam et olurmu.. sniin yardım ve destek taleplerine kimlerin cevab veriğine bir bak önce siz burada sadece forum yöenticilerinin yardımcı olugunumu sanıyorsunuz.. bu insanların çoğu burada genellikle forum yöneticilerine gerek kalmadan yardım etmekteler..burda kimseninde kimseye yalakalık yapmaya ihtiyacı yok yardım yapma zorunluluğuda yok.. yukarıya mesaj yazanlar içinde ben de varım ki hele ki benim hiç yok.. eyvallah dogru yoldasın sen bunu çözersn.. devaaaaaaaaaamm.... Düşüncen de Nikin gibi Viphayat....