yeniyim kusura kalmayın opencartcılar

demba

OpenCart-TR
Öncelikle Opencart'a yeniyim çok konular açılmış ama kafam ciddi şekilde karıştı..

öncelikle opencart alışveriş sitesi yapacam ..

1. öncelikle alışveriş sitesinin hatasız çalışması için hangi hosting firmasıyla çalışmalıyım http://www.cukurovahost.com/ firmasıylamı..
Birde hangi hosting paketini secmeliyim sorunsuz olması için .. sıkıntı gerçekten istemiyorum

sınırsız web alanı yok sanırım ...3000MB

2. Bu hosting firması kurulumu veriyor siteyi ..

3. opencard alışveriş sitesi tam anlamıyla sorunsuz çalışıyormu ..

.php uzmanı değilim arkadaşlar nerden başlamalıyım kısaca ....

yardım edenden ALLAH RAZI OLSUN .

RedWhite27

OpenCart-TR
Web sitesi
www.leventkorkmaz.com
:angel: aramıza hoşgeldin kardeş. ben yıllardır turhost'dan isimtescil'e kadar bilindik bilinmedik bir çok sunucu denedim malesef hosting firmalarının isim yapmaları yetmiyor! kullandığınız sistemle sunucunun uyumlu olması gerçekten önemli sakın ne alaka sunucu sunucudur kodlama türünü destekliyorsa tamamdır demeyin. ben 3 yıldır fistiktasarim.com ile çalışıyorum. %100 opencart uyumlu, hosting kontrolü cpanel dir. Hosting paketi ise sitenize göre değişir yani ürün sayısı, siteye girişler vs. bunu en iyi yetkiliye vereceğiniz bilgiler sonucu anlayabilrisiniz ben genelde orta halli paket alıyorum ;) heydi kolay gelsin...

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Sunucularının Kaliteli Oluşu ve Gecenin Bir Yarısı Bile Öflemden Püflemeden Anında Desek Alabildiğim, ve ÜZerlerine Vazife Olmadığı Halde, Birçok Konuda Benim yerime İşlemleri hallettikleri İçin Ben Hostmana.com diyorum.

Deneyin Farkı Göreceksiniz

www.hostmana.com

senolyaya

OpenCart-TR
Tespitine katılıyorum. Butür scriptler her platformda aşağı yukarı çalışır ama önemli olan bir sorun yaşadığında gecenin 3-4 ünde telefonu açacak birini bulabilmektir.

hem bulut sunucumu hemde fiziksel sunucularımı barındıran ni.net.tr nin perakende kanadı olan http://www.netinternet.com.tr/ yi tavsiye ederim.

mehmetgul1806' Alıntı:
Sunucularının Kaliteli Oluşu ve Gecenin Bir Yarısı Bile Öflemden Püflemeden Anında Desek Alabildiğim, ve ÜZerlerine Vazife Olmadığı Halde, Birçok Konuda Benim yerime İşlemleri hallettikleri İçin Ben Hostmana.com diyorum.

Deneyin Farkı Göreceksiniz

www.hostmana.com