Yeniden Sipariş Sorunu

Afesacarsoy

OpenCart-TR
"Sipariş Geçmişim" sayfasında "YENİDEN SİPARİŞ"e tıkladığımda bu hatayı alıyorum. Nedendir ve çözümü nedir acaba?

Kod:
Warning: Missing argument 4 for Cart::add(), called in /home/oyunmar/public_html/catalog/controller/account/order.php on line 41 and defined in /home/oyunmar/public_html/system/library/cart.php on line 318Notice: Undefined variable: profile_id in /home/oyunmar/public_html/system/library/cart.php on line 327Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunmar/public_html/index.php:104) in /home/oyunmar/public_html/system/engine/controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunmar/public_html/index.php:104) in /home/oyunmar/public_html/system/engine/controller.php on line 29

KadiRKY

OpenCart-TR
Web sitesi
www.abdulkadirkaya.com
Default olarak bu tür bir hata vermesi imkansız. Dosyalarda değişiklik yaptınız mı veya kullandığınız modülleri kontrol ettiniz mi ?

chatlak49

OpenCart-TR
@Afesacarsoy sorunu çözebildin mi hocam? Aynı sorunu bende yaşıyorum araştırdım bu sorunla ilgili hiç bir yardım dökümanı bulamadım. yardımlarınızı bekliyorum.