Yeni Ürünler ve Sizin için Seçtiklerimiz neden 2'şerli?

cero34

OpenCart-TR
Arkadaşlar resimdede gosterdigim gibi acaba Yeni Ürünler ve Sizin için Seçtiklerimiz neden 2'şerli gösteriyor, yeni ürünler modülünden ve Sizin için Seçtiklerimiz modülünden resim boyutlarını kucultmeme ragmen halen sütun bazında 2'şerli gösteriyor... 3'erli göstermiyor.acaba hangi dosyada neyiduzeltmeliyim...
ilgilenenlere teşekkürler...

Ekli dosyalar

• yeniurunler.jpg
    yeniurunler.jpg
    128 KB · Görüntüleme: 214

ferree

OpenCart-TR
Modul sayfanızda limiti ne kadar çoğaltırsanız o kadar çok gözükür.

cero34

OpenCart-TR
hocam tesekkurler... o dediginizi biliyorum... ben ürünleri sütun bazında 3erli veya 4erli gostermeye çalışıyorum... nasıl yapabilirim...

emrezade

OpenCart-TR
ya bunla ilgili kaç tane konu var bir tane yazan yok :(

cero34

OpenCart-TR
hocam cok dogru söylüyorsun... bilen üstadlarımız yardımcı olurlarsa seviniriz....

cero34

OpenCart-TR
güncel güncel güncel

güncel güncel güncel

adsl77

OpenCart-TR
hangi temayı kullanıyorsanız stylesheet.css dosyasından düzenlemeyi yapabilirsiniz product tagında deneme yanılma yöntemiyle bulabilirsiniz. dosyanın yedeğini almayı unutmayın

birelif

OpenCart-TR
Version 1.5.1.3.1
1-default temanın stylesheet dosyasını karıştırdım biraz öğrenmek için.ve ftp den attım tekrar. hiç bi değişiklik olmadı.

örn. default temanın image klasöründeki bi resmi adı aynı kalacak şekilde başka bi resimle değiştiriyorum mesela "box_top.png" ama hiç bir şey değişmiyor hep orjinal hali ile kalıyor. konuları 3 gündür arıyorum ama bulamadım. birde ne aradığını bilmeyen bulduğundan fayda görmezmiş bayağı acemiyim malesef.

2-anasayfada yeni ürünleri sayfanın ortasında gösteremedim, modülden düzenleye tıklayıp sayfanın sağında,solundaialtta,üstte diye denedim hepsini yinede en altta kalıyor

yardım lütfen. :huh:

siteye bakabilirsiniz

78erhan78

OpenCart-TR
Arkadaşlar mozilladan firebug yükleyin ve ordan deneme yanılma yöntemi ile produc dosyasına kafanıza göre değer verin.Aslında tam açıklama yapmak isterdim fakat 2-3 ay önce uğraşmıştım şimdi nasıl yapıldığını unuttum açıkcası :D biraz kurcalamam lazım.

firebug ile stlysheet.css dosyasından birçok şeyi deneme yanılma yöntemi le öğrenebilirsiniz.Bende acemeyim zamanında bende sormuştum cevaplayan oktu en sonunda bişeyler yaptık ama nasıl yaptım hatırlamıyorum.