Yeni Tema İstermisiniz ?

serdartelci

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar, opencart versiyonlarına temalar hazırlayıp 5 ila 10 TL arası satmayı planlıyorum sizce tutarmı alacak olan varmı boşuna zaman tüketmek istemiyorum ilgi olursa başlayacağım.

MasterBora

Moderator
Web sitesi
www.pikselplus.com
Öncelikle Ne Kadar Kaliteli Şablonlar Hazırlayacağınız Çok Önemli.. 5 ila 10 Liraya Hazırlayıp Satacağınız Tasarımları Çok Merak Ediyorum.. Ayrıca Nasreddin Hoca Hesabı "Ya Tutarsa" Diye Bir Anlayış Olamaz. Öncelikle 1-2 Demo Hazırlayıp Bunu Kullanıcıların Beğenisine Sunun. Aynı Demoların Professional Sürümlerini Yapın..

Yazdığınız Mesajda Ne Kadar Kaliteli Yapacağınız Gün Gibi Aşikar.. Tavsiyem Vazgeçin..

genyapi

OpenCart-TR
MasterBora' Alıntı:
Öncelikle Ne Kadar Kaliteli Şablonlar Hazırlayacağınız Çok Önemli.. 5 ila 10 Liraya Hazırlayıp Satacağınız Tasarımları Çok Merak Ediyorum.. Ayrıca Nasreddin Hoca Hesabı "Ya Tutarsa" Diye Bir Anlayış Olamaz. Öncelikle 1-2 Demo Hazırlayıp Bunu Kullanıcıların Beğenisine Sunun. Aynı Demoların Professional Sürümlerini Yapın..

Yazdığınız Mesajda Ne Kadar Kaliteli Yapacağınız Gün Gibi Aşikar.. Tavsiyem Vazgeçin..

arkadaşımızın hevesini kırıp "vazgeçin" demeye bence hiç gerek yok, herkes bu işlere amatör olarak başlıyor tabiki. arkadaşımız sadece ön talep topluyor şu anda. aldığı tepkilere göre de devam edecek veya "vazgeçecektir". devam et arkadaşım ben alırım...

serdartelci

OpenCart-TR
Hani cem yılmazın avagadro hikayakesi var bilirmisin bilmiyosan bilenlerden öğren..o hikayeye dönmesin sonu dikkat et ;) MasterBora nickli arkadaşımm...

genyapı nickli arkadaşım teşekkürler yorumun için benim amacım bu tür insanlara yardım etmek değil zaten, başka sitelerde 50-100 TL verip tema alan bütçesi kısıtlı arkadaşlar, ama yardımcı ve destek olmak yerine böyle tepki veriyorsa bu pazarda eli vardır yada kalbinde bir bozukluk..boşver Allaha havale ediyorum.

MasterBora

Moderator
Web sitesi
www.pikselplus.com
serdartelci' Alıntı:
Hani cem yılmazın avagadro hikayakesi var bilirmisin bilmiyosan bilenlerden öğren..o hikayeye dönmesin sonu dikkat et ;) MasterBora nickli arkadaşımm...

genyapı nickli arkadaşım teşekkürler yorumun için benim amacım bu tür insanlara yardım etmek değil zaten, başka sitelerde 50-100 TL verip tema alan bütçesi kısıtlı arkadaşlar, ama yardımcı ve destek olmak yerine böyle tepki veriyorsa bu pazarda eli vardır yada kalbinde bir bozukluk..boşver Allaha havale ediyorum.

Sözlerin Hakaret İçeriyor.. Kelimelerini Özenle Seç.. Eleştiriye yada Olumsuz Cevaplara Tahamülün Yoksa Zaten Bu İşe Başlama. Ben 5-10 Liraya Satacağınız Tasarımları Merak Ediyorum Dedim. Bunun Altında Art Niyet Aramanız Üzücü.. Benim Kalbime Laf Söylemeye Hakkın Yok. Benim Vurgulamak İstediğim Şey Şu :

Mademki Kişilere Yardımcı Olmak Istiyorsunuz ki Bunu Takdir Ediyorum. O Zaman Free Sürümleri Hazırlayıp Sunun.. İş Ticari Aşamaya Geldiğinde Bu Free Sürümlerin Profesyonel Sürümlerini Hazırlayın ve Satışa Sunun. Bende Bir Türk Arkadaşım Böyle Başarılı Çalışmalar Yapmış Diye Onurlanayım

Lütfen Yazılanları Doğru Empoze Edin. ve Hakaret Etmeyin...

genyapi

OpenCart-TR
@masterbora, her kelimenin baş harfini capslock marifetiyle mi büyük yazabiliyorsun, yoksa özel bi kodu falan mı var...

genyapi

OpenCart-TR
kodlardan anlıyorsun sanırım, bi konuda yardımını isteyebilirmiyim
http://www.sohtanaka.com/web-design/simple-tooltip-w-jquery-css/
linkteki jquery tooltipi ürünün adı üzerine gelince çalışmasını istiyorum, kodu nereye editlemem gerekir acaba

MasterBora

Moderator
Web sitesi
www.pikselplus.com
genyapi' Alıntı:
kodlardan anlıyorsun sanırım, bi konuda yardımını isteyebilirmiyim
http://www.sohtanaka.com/web-design/simple-tooltip-w-jquery-css/
linkteki jquery tooltipi ürünün adı üzerine gelince çalışmasını istiyorum, kodu nereye editlemem gerekir acaba

Net Bir Bilgim Yok Fakat Buradaki Konu Bir Fikir Verebilir Sanırım..