Yeni kurulum

hikaye

OpenCart-TR
Arkadaslar bu sitede yeniyim.Anladigim kadariyla bazi arkadaslar bu konuda aşmış.Şimdi biz bir kurulum yaapacagız

1.Live zilla olacak
2.8-10 boş reklam modulu olacak sağda solda.
3.Kendimız host edeceğiz ( butun bılgıler yapacak arkadasa verılecek)
4.Ana sayfada slider olacak.
5.En altta banka logoları falan olacak
6.Ana sayfada ki ürünler bizim seçtiğimiz ürünler olacak.yeni veya kampanyalı olanlar otomatik eklenmeyecek.(eger mumkunse)
7.default + 2 adet tamplate olacak
8.ürünlerin altında kampanyalı,indirimli,incele falan şekilli olacak.
bildiğim kadarıyla bunlar hazırda var zaten neyi nereye koyacagını bilen adam tahminen 1 saatte yapar bu işi.
Fiyat 50 TL tel: 05323843213 buradan mesaj gonderebilirsiniz.Caldirip kapatabilirsiniz arariz zaten.

Rapoloji

OpenCart-TR
Selamlar. Bunun için para ödemenize gerek yok ben ücretsiz size yardımcı olabilirim ? Tlf : 0507 720 68 90

hikaye

OpenCart-TR
Rapoloji arkadaşa ilgisindendolayı teşekkur ediyoruz. Konumuz hala açık.Acele cevap bekliyoruz.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba.. İsteklerinde Nickin gibi hikaye olmuş..Sizin o istediginiz özellikleri evet bu forumda var bulabilirsiniz yapabilirsinizde.. ancak isteklerinizi bu şekilde sırlayaıp sonraa fiyat 50 tl derseniz size kimse yardım etmez etmedigi gibi 50 TL İçinde sizin kahrınızı çekmez... isteklerinizin hepsi göreceli default +2 tema demişsiniz temalar nasıl olacak ne gibi olacak, begenecekmisin bakalım o kişinin temalarınız.. bence siz isteginizi revize edin ve tekrar yazın yoksa cok zor yardım alırsınız.. Burada insanlar ya kesinlikle ücretsiz yardım ederler yada ücretli yapacaklarsa o fiyatada o sorumluluğa girmezler......selametle....

cirkindeli

OpenCart-TR
evet bu konuda osdem66haklı bir şey vermeden alamassın bu konuda haklısın belki ama sen vermiyon benc saygı sınırını aşıyon bu benim şahsi düşüncem tartışmak veya konuyu uzatmak değil biraz iyimser ve saygılı ol gerisi gelir bencee

saygılar Cirkindeli

hikaye

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
Merhaba.. İsteklerinde Nickin gibi hikaye olmuş..Sizin o istediginiz özellikleri evet bu forumda var bulabilirsiniz yapabilirsinizde.. ancak isteklerinizi bu şekilde sırlayaıp sonraa fiyat 50 tl derseniz size kimse yardım etmez etmedigi gibi 50 TL İçinde sizin kahrınızı çekmez... isteklerinizin hepsi göreceli default +2 tema demişsiniz temalar nasıl olacak ne gibi olacak, begenecekmisin bakalım o kişinin temalarınız.. bence siz isteginizi revize edin ve tekrar yazın yoksa cok zor yardım alırsınız.. Burada insanlar ya kesinlikle ücretsiz yardım ederler yada ücretli yapacaklarsa o fiyatada o sorumluluğa girmezler......selametle....

Arkadaslar konu hala açık. 7.madde için biri default olduktan sonra hertürlü 2 tema kabulumuz.İş ahlakımızda kimseyi kahretmek yoktur. İstekler çok net . Bilen insanın 1 saatte yapacağı iş. Bilmeyen arkadaşın zaten işe talip olacağını sanmıyoru.yazmak çizmek yok yalnızca adapte etmek.
Not: Bu Forumun geleceği için söylüyorum Nicklere olumsuz yorum yazılmasına müsaade etmemelisiniz.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Burda Herkez Haddini Bilir Bilmeyenler Zaten Admin ve Moderatörler Tarafından Uyarılır .

Öyle Şeyler Yazmışsınızki Bilenler Size Bu konuda Yardımcı Olmaz Çünkü Yardım İçin Zaten Destek Sitesindesiniz Buda Demek Oluyorki Sorularınız Cvpları zaten Opencart -TR de mevcuttur .

50 tl için kimse bu sorumluluğa girmez sebebi şundandır

1- Kodlamayı Yaparken Anlık Sistem Hatası Oluşabilir
2- Kod Entegre Ederken Bariz Sizden Yada Hostinginizden Kaynaklı Sorunlar Oluşabilir.
3- Açık Kaynak Kodlu Sistem Kullandığınızın Farkına Varın Ve Araştırma Yapın - Sonra Gelirsiniz açık kaynak kod sistemini bize parayla kurdunuz diye laflar dolanır kulaklarda bunun garantisini verebiliyorsanız.
4- Eğerki Siz bu Üç Maddenin Sorumluluğunu Alabiliyorsanız .

bu konular için 50 tl nin
zaman , emek ve bilgiye saygı gerektirdiğinide bilirsiniz ...

Bütçenizi Yüksektin Emin Olun Kullanamadıgınız Bilginin yada olmayan zamanınızın arkadaşlar tarafından kısa sürede çözümlendirilecegini görün ...
Fakat Bu Davranışınızdan Ötürü Opencart -TR de Kişisel Bİr Yardım Göreceginizi Zannetmiyorum.

yazılım dillerinin ne emeklerle yada ne çabalarla öğrenildiğini unutmayın

billincinizi biraz daha açık tutun saygılarımla . umarım kısa sürede çözümlenir = )

hikko

OpenCart-TR
RAPOLOJİ kardeş tlf nunu bile vermiş neden olmadı acaba açıklamada bulunursanız size yardımcı olabiliriz belki forumdan

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
hikko' Alıntı:
RAPOLOJİ kardeş tlf nunu bile vermiş neden olmadı acaba açıklamada bulunursanız size yardımcı olabiliriz belki forumdan

Gökhan Kardeşime de Hikko Kardeşime de aynen katılıyorum.. evet Rapoloji kardeşimiz telini bile vermiş size neden yapamadıgını yada yapmadıgını acıklarmısınız Ben naçizene size tavsiyede bulundum kardeşim seni yermedim aşağıladamım olumsuz yorum yapmak degil amacım sadece uslubunuzun yanlış oldugun vurgulamak istedim ve halada yazdıklarımın arkasındayım... bilen için basit oldugunu nerden biliyorsunuz ki bilmediginiz bir konunun bilen birisi içn basit oldugunu söylebiliyorsunuz.. bilmeyen ise ancak ve ancak 50 tl değer biçelebilir isteklerinize
Ben bu işi biliyorum iyi biliyorum diyebilirim ama keisnlikle bu isteklerinizi 1 saatte yapamam mümkün degil ayrıca bu işi 5 kuruş para almadan istemesini bilen bir arkadaşımıza yapabilirim de ancak asla ve asla 50 tl için bu işi yapmam mümkün degil.. bilmem anlatabildimmi ne demek istediğimi..
...selametle kardeşim...