Yeni Garanti Sanal Pos Sistemi Hakkında

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
@lidanya
onu diyorum bende vermiyorlar sonuçta. ioncube konusunda katılıyorum çözülmesi çok zor değil biraz da el alışkanlığın varsa. ama sonuçta o kodları değiştirip site üzerinden çalıştırabilmek için uğraşmak lazım.

valla kırdım kafayı yazıyorum garanti ödeme sayfasını. bu sürede ortak ödemeye geçelim dedim müşterime ama o da ortak ödeme istemiyor :(

lidanya

OpenCart-TR
zaten ortak ödeme sayfasıda hikaye oldu adam ortak ödeme alıyor taksit açtırıyor sanalpost oluyor hiç olmazsa ssh kullanmıyor

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
ortak ödeme de olsa biz ssl kuruyoruz
sonuçta bağlantıya tünel açılması riski herzaman var. sipariş oluşturma ve geri dönme aşamasında. bu sebeple (ki ücretsiz sertifikalar da var) onlarlardan kuruyoruz tertemiz sorunsuz çalışıyor sistem.

garanti ortak ödeme modulu varmı bişdiğiniz pek üşendim aramaya açıkcası :)

lidanya

OpenCart-TR
sitedeki ortak ödeme sayfasıda eski kodlara entegreli hepsi full değişmiş

ahmetorhan

OpenCart-TR
Ben de kendi firmamızın sanal alışveriş sitesini opencart ile yapmayı düşünüyordum ama garanti bankası olayı kafamı karıştırdı.
bu konuda ücretli destek verecek kimse yok mu?
garanti ve vakıfbank için ek bişeyler yazılamazmı?

blizzard

OpenCart-TR
Arkadaşlar OsCommerce için yazılmış olanı opencart 'a çevirebilecek olan var mı acaba? ilgilenen olursa ekte linkini gönderiyorum
http://www.duzgun.com/e-ticaret-entegrasyon-urunleri/webpos-pro-v2-gnu-gpl-t-3109.html

sutestisi

OpenCart-TR
blizzard' Alıntı:
Arkadaşlar OsCommerce için yazılmış olanı opencart 'a çevirebilecek olan var mı acaba? ilgilenen olursa ekte linkini gönderiyorum
http://www.duzgun.com/e-ticaret-entegrasyon-urunleri/webpos-pro-v2-gnu-gpl-t-3109.html

bu sistemin calıstıgı siteye baktım harika duruyor, bunun çevrileceğini söylemişler insallah kısa zamanda düzenlerler.

dreamline

OpenCart-TR
XTİCARET ÖDEME SAYFASI KULLANMA

Merhabalar xticaret üyeliğim üzerinden kullandığım güvenli ödeme sayfası üzerinden kredi kartı ile ödeme almam sağlanabilir mi? sağlanabilirse konuyla ilgili bana yardımcı olurmusunuz. bunu başarabilirsek hepimize süper faydası olacağını düşünüyorum...

serdarsari

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitmeyenkartusum.com
mrb arkadaşlar;
telpa ile çalışıyorum sanal pos sistemini siteme entegre edebileceğimi söylediler bana kodlar gönderdiler bunu bizim modüle nasıl nasıl entegre edebiliriz yardımcı olabilecek birisi var mı?