yeni biri yeni sorular

liberti

OpenCart-TR
bir adet domans aldık sonra host da Windows Baslangic Hosting Paketi ni mi? Alacagız ..

hikko

OpenCart-TR
arkadaşım bu konuda sana şöyle yardımcı olayım paketlerde belirli özellikle fix dir ve belirli özellikler değişir genellikle web alanı ve trafik değişen kısımlardır. Senin burada başlangıç mı kullanacağın yoksa pro mu kullanacaın sitenin efektifliğine göre belirlenir. eğer ürünün azsa ve çok görüntülenmeyecekse başlangıç paketi uygundur ha birde şöyle bir ayrıntı var bazı hostlarda başlangıç paketi 1 gb iken bazılarında 10 mb bazılarında 50 mb başlangıç paketi yerine hostinginin hangi özellikleri olduğunu yazmalısın

ayrıyaten linux alman yeni başlayan biri olarak sana daha kolaylıklar sağlayacaktır

liberti

OpenCart-TR
turhost varmıs burda reklamıda da var oradan alayım dedım ...alan adını aldım burunlum basta anlatıyor resımlı olarak ..Bedavalardan cok sayfa yaptım ama ilk defa adres satınlıp yapacagım onun için ..Böyle bir yardım istedim birde benım 1000 e yakın ceşidim var..mal olarak adresı aldıktan sonra linux baslangıcı mı alayım..

hikko

OpenCart-TR
http://www.turhost.com/linux-baslangic-hosting.htm şu sana gider sanırım