Yeni Banka Havale - EFT Modülü

byduman

OpenCart-TR
Merhaba.

Daha az önce çalışan modül şimdi çalışmaz hale geldi :S

console da gozuken hata:
Failed to load resource: the server responded with a status of 500 (Internal Server Error) https://www.xxxx.com/index.php?route=payment/bank_transfer/confirm

Banka seçmemişim gibi davranıyor bu sorunu nasıl şözebiliriz?

Teşekkürler.

sdilaver

OpenCart-TR
eline sağlık, gerçekten işe yarar bir ürün, bir öneri olarak eklediğimiz bankalardan bir tanesi default olarak seçme özelliğide eklersen süper olur, ben tek banka kullandığım için onu seçili yaptım direkt :)
teşekkürler, tekrardan

TabloStick

OpenCart-TR
Merhaba öncelikle teşekkür ederim paylaşımınız için konu tarihi çok eski ama ben bu modülü kurdum fakat müşteri sipariş verdikten sonra hesabından sipariş geçmişinde havale bilgileri görünmüyor Ayrıca müşteriye giden sipariş mailinde de havale bilgileri görünmüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

koala

OpenCart-TR
Öncelikle teşekkür ederim, güzel bir çalışma.. Bu çalışmaya müşteriye giden maile ve sipariş geçmişine seçilen banka adının yanında hesap şube no, hesap no, ve iban no ekleyebilirmiyiz

nusretcetinkaya

OpenCart-TR
arkadaşlar konunun üstünden bayağı bi zaman geçmiş ama ihtiyacım oldu bu modüle. modülü ekledim ama sipariş son kısmında banka bilgileri çıkmıyor. ayrıca sipariş geçmişinde de görünmüyor. opencart 1.5.6

ugr_erkn92

OpenCart-TR
STYLE. KODLARINI ekliyorum yine bozuk görünüyor temanın style dosyası deilmi ?

tuncaksoy

OpenCart-TR
merhaba arkadaşlar

bu modülü uyguladım çok da güzel oldu öncelikle ellerine sağlık. Şimdi şöyle bir durum oluştu.

Ben normalde sipariş numarasını bu sayfada göstertiyordum o olayı da aşağıdaki linkten bakarak zar zor yapmıştım.

https://forum.opencart.com/viewtopic.php?t=81361

Şimdi bu formu koyunca bu olay uçtu tabi ki. Biraz bişeyler yapmayı denedim ama koddan anlamadığım için beceremedim.

Şimdi sizden allah rızası için bir yardım rica ediyorum.
screen.jpg

Bu resimdeki kırmızı ile çizdiğim satıra siparişin numarasını kırmızı renkte göstermek istiyorum. İnsanlar sipariş numarasını banka havale açıklamasına girsin diye.

Bu modüle böyle bir ekleme nasıl yapılır bir yol gösterin rica edeceğim.
Yol gösterin diyorum da ben koddan anlamam o yüzden satırlara "şundan sonra şunu ekle" yazarsanız en azından sevinirim.

dorukan67

OpenCart-TR
Bunun 2.2.0.0 versiyonda çalışanı yokmu arkadaşlar. Ne zamandır arıyorum bulamadım.