Yazdığım Sanal Posu Ücretsiz Paylasacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

coder

OpenCart-TR
Web sitesi
www.trproject.org
evet arkadaslar bugün itibariyle 9 tane bankanın 3D secure Sanal postunu yazacağım ve 1 tanesini paylascağım arkadaslar garanti haricinde sizce hangisini paylasmalıyım buyrun söyleyin bi anket yapalım 2 güne kadar da paylasırım

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
en çok kullanılan
garanti yapı kredi akbank iş bankası finans bank sıralamasında
not: garanti hariç derken?

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Başla da :D hangisinden olursa başla:) ayrıca herbanka için ayrı yazmana gerek yok garantini alt yapısı dışında digerleri birbirine uyumlu.. bir tane hepsi için yaz bir tane de garanti için.. sorun degil siz yazın yetrki.. hepsinide ücretli satarsınız merak etmeyin...
ha en önemlisi taksit özelliği olsun...

harun4277

OpenCart-TR
Taksit Olayı Olacakmı ;?

Akbank iş bank , :)

gulendam

OpenCart-TR
Web sitesi
www.opencart-full.com
Zaten şuan EST alt yapısını kullanan bankaların sanal pos modülü ücresiz piyasada var. Garantinin eski sistemi de buna dahil. şuan bana nisan sonuna kadar diye süre verdiler ama sanırım daha 6 ay daha uzatırlar. Halen eskiden garanti sanalposu olanlarda sıkıntı yok eskisini kullanabilir. yeni sistem ise biraz karışık. özellikle kullanıcı için zor. iade vs gibi uygulamalarda sıkıntı olmaktadır.
Not: ağustos ayına kadar tüm bankaların sanalpos modülü duzgün abimiz tarafından ücretsiz dağıtılacak. sitesinde öyle beyan ediyor. Aslında nisan ayında bitecekti ama yeterli destek olmayınca erteledi.

unsound

OpenCart-TR
hocam asya bank ı yayınlar iseniz ellerinizden öperim.Ben denedim , php de çok iyi değilim.Manuel pos ile alıp kendi yazdığım asp den çekiyoruz, inşallah yardımcı olursun , şimdiden teşekkürler.

blizzard

OpenCart-TR
EST sistemi kullanan bankaların kredi kartı modülü zaten var sitede. senin yazacağında fazladan ne olacak bilemiyorum ama benim görüşüm Garanti Bankası konusunda yeterli destek yok. Belki Garanti'yi ücretsiz verirsen bu boşluğu doldurmuş olursun.

kazablanka22

OpenCart-TR
gulendam' Alıntı:
Zaten şuan EST alt yapısını kullanan bankaların sanal pos modülü ücresiz piyasada var. Garantinin eski sistemi de buna dahil. şuan bana nisan sonuna kadar diye süre verdiler ama sanırım daha 6 ay daha uzatırlar. Halen eskiden garanti sanalposu olanlarda sıkıntı yok eskisini kullanabilir. yeni sistem ise biraz karışık. özellikle kullanıcı için zor. iade vs gibi uygulamalarda sıkıntı olmaktadır.
Not: ağustos ayına kadar tüm bankaların sanalpos modülü duzgün abimiz tarafından ücretsiz dağıtılacak. sitesinde öyle beyan ediyor. Aslında nisan ayında bitecekti ama yeterli destek olmayınca erteledi.

düzgün abinin site adresi nedir? Teşekkürler.

gulendam

OpenCart-TR
Web sitesi
www.opencart-full.com
kazablanka22' Alıntı:
gulendam' Alıntı:

düzgün abinin site adresi nedir? Teşekkürler.

duzgun.com

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Saza Niye Gelmedin
Söze niye gelmedin
Gündüz belli işin var
Gece Niye gelmedin....

3 gün dedin 5 gün dedin
Aylar oldu gelmedin
Geçen Cuma gelecektin
Haftalardrı Gelmedin....:):):):)

metin2008

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
Saza Niye Gelmedin
Söze niye gelmedin
Gündüz belli işin var
Gece Niye gelmedin....

3 gün dedin 5 gün dedin
Aylar oldu gelmedin
Geçen Cuma gelecektin
Haftalardrı Gelmedin....:):):):)

tamda yerine oturdu

osmanozg

OpenCart-TR
arkadaşlar desteğimiz esrigemeyelim
tam destek olalım ki hepimizin ihtiyacını
karşılaycak bir pos sistem yapılmaktadır. inş.

duzgun.com
Administrator

RE: Opencart Destekli Webpos Pro v2 GNU GPL

Sevgili arkadaşlar. Çalışmlarımız devam etmektedir. Kısmetse Haziran ayı içinde yayınlamayı düşünüyoruz. Webpos pro ile hemen hemen tüm bankalar ve tüm sanal pos altyapıları desteklenmektedir. Bu sayede opencart da ödeme modülü sorunu tamamıyla çözülüp bu konuda kimsenin endişesi olmayacaktır.
Saygılarımızla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...