Yardıma Ihtiyacım Var

djkoko

Free connections: no strings attached dating
Web sitesi
meettomy.site
mehabalar 1.5.4 idirdim
temamı indirdim
10$ verdim tr dosyasını aldım
bunu kuruyorum kurdum sayılır tr dilcalışacak umarım
ne ürün katagori varsa temizledim orjinaldeki.
bir toptancıya başvurdum xlm dosyasını gönderdi.
şimdi buları nasıl adapte edicem tşkürler.
Bunun yanıda kargo alıcı öder olması lazım.
sanal post hizmeti veren siteler var hangisi güveli nasıl kurarım hic bilgiye sahip değilim beni detaylı aydılatrsanız sevinirim.

daha önce kurdum tr yaptım ne zaman xlm dosyası yüklemeye kaltım yedek almadığımdan hepsi giti((

devopen

OpenCart-TR
Ticaret yapmak istiyorsanız bu tarz işlerle uğraşmamalısınız. çoğu kişi daha baştan kaybediyor. Eğer işinizde ciddi iseniz bu işi yapan bir firmayla anlaşın bu sorunlarla uğraşmayın. Opencart temel hali e-ticarete girilecek bir alt yapıya sahip değil. Zaten amaç modüllerden para kazanmak. Forumlarda hep imdat isteyenler, acil yardım şunu yapmam gerek diyen sözde e-ticaret ile uğraşan kişiler var. Tabi uğraşılmasın demiyorum ama 3-5 modül içinde harcadıkları para sonra boşa gidiyor zira bu iş bir sistem işidir her şeyi ile hazır, test edilmiş bir yazılım ile başlanmalıdır. Yazılım hakkında bir şey bilmeyen insanlar tavsiye üzerine "ne para veriyorsun ücretsizi var şunu kullansana diyor." Sonra vatandaş site ile uğraşmaktan ticarete fırsatı kalmıyor :) Yazdıklarım sorunuza cevap olarak değil denk geldi genele hitaben yazdım. Saygılar...

djkoko

Web sitesi
meettomy.site
Esasında cok güzel değinmişiniz konuya bir kac firma buldum hata senelik verdiği fiyat 500 civarı domayn kendime ait hazır vaziyete krt olsun kargo olsun ürün olsun hic bir şey ile uğraşmıyorsunuz vergi lefhası bile almanıza gerek kalmıyor hostu modüleri düşünürsek aynı para ama kafama takılan sorular oldu oldu da o firma 2 5 sene sora kapndı hic bilgiya sahip değilim herşey ucup gidecek gerci almaya da vergi lefası almayıda kafama koydum en sağlamı bu cünkü ozaman bankalarlada iletişim daha düzgün işletmenin kredisi yükseliyor. ordan başlamak en güzeli ama bir alt domayndan bir yedek kurmayada calışıyorum her hangi bir terslikte XLM den kendime aktarma yapabilmek icin bunun altyapısınıda hazrlamak lazım diye düşündüm şu anda bile 100tl harcndı kısacası ama halen XLM göderen firma var ama modülü kuramadım sizin tafsiye etiğiniz firmalar tşk.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
djkoko' Alıntı:
Esasında cok güzel değinmişiniz konuya bir kac firma buldum hata senelik verdiği fiyat 500 civarı domayn kendime ait hazır vaziyete krt olsun kargo olsun ürün olsun hic bir şey ile uğraşmıyorsunuz vergi lefhası bile almanıza gerek kalmıyor hostu modüleri düşünürsek aynı para ama kafama takılan sorular oldu oldu da o firma 2 5 sene sora kapndı hic bilgiya sahip değilim herşey ucup gidecek gerci almaya da vergi lefası almayıda kafama koydum en sağlamı bu cünkü ozaman bankalarlada iletişim daha düzgün işletmenin kredisi yükseliyor. ordan başlamak en güzeli ama bir alt domayndan bir yedek kurmayada calışıyorum her hangi bir terslikte XLM den kendime aktarma yapabilmek icin bunun altyapısınıda hazrlamak lazım diye düşündüm şu anda bile 100tl harcndı kısacası ama halen XLM göderen firma var ama modülü kuramadım sizin tafsiye etiğiniz firmalar tşk.

XML entegreleri ve SanalPos Konularında Yardımcı olabiliriz. Ciddiyet veya ciddiyetsizlik konularına E-Ticaret'te opencart için genelleme yapmak mümkün değildir.

djkoko

Web sitesi
meettomy.site
XMLImportPRO bunu aldım arkadaşlar dediği gibi sunucuya atım sorası yok nasıl yapıcam yardom tşk.

AssassinsCreed

OpenCart-TR
Opencart ta bir çok özellik mevcut aslında. Ürün karşılaştırma, dil seçeneği gibi.. Bu özellikler için e-ticaret sitelerine daha fazla ücretler istiyorlar ayrıca xml entegrasyon özelliği bazı sitelerin pro paketlerinde bile yok. Ama yinede parası olupta site kurmayı bile doğru dürüst bilmeyenler için opencart zaman kaybı olacaktır. Gidip bir e-ticaret firmasına, anlaşıp xml entegrasyon özelliğine sahip olan bir paket almak daha mantıklı. ama hafta sonları e-t seminerleri veren ve sürekli destek veren sağlam bir firma olmasınada dikkat edin. Böylesi çok daha güvenli olacaktır.

djkoko

Web sitesi
meettomy.site
evet şidik tamam siteyi kurabildim tr yapa bildim xml entegrasyon özelliği kodum XLM de buldum ama
kaldım burda sitedeki tüm ürüleri sildim firma falan url den yüklenecek url liki koyuycam da daha cık burda dolduracak yer vargibi orları bilmiyorum yardı yine katagori alt katagori bular olackmı nasıl olacak direk hepsini kendi oluşturmuyormu. ((

Ürün Etiket *
Bu hemen her tüm ürün çevreleyen etiket adıdır. Eğer bu doğru seçmezseniz, 0 ürünleri ithal edecek. BUNA NE YAZICAM BİLEMİYORUM sorun burdamı kac gün oldu ürün ekleyemedim yardım adamlar ureleyi verdiler malı ckim diye yapamıyorum yardım.