Yardım Lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UntilsleeP

OpenCart-TR
Merhaba

Opencart sistemini mevcut siteme dosya acarak basarılı bir sekilde kurdum. www.siteadi.com/yenisite gibi . Renk düzenlemelerini ve Bütün ürün eklemelerini yaptım. Yeni domain ismi alarak Tamamen hazır bitmiş halini bu yeni domaine atmak istiyorum fakat Bitmiş halindekı tüm dosyalari atarsam sorun sekilde Site calışır mı acaba ?

Macktr

OpenCart-TR
hostunuzda addon domain özelliği varsa yeni domaininizi oradan ekleyin. sonrasında www içine domainadı.com şeklinde klasör açıcak ve opencartı kurduğunuz klasör içindekileri domainadı.com içine atın. sonrasında httaccess de /yenisite olarak yazdığınız yeri / olarak değiştirin sorun kalmaz.

UntilsleeP

OpenCart-TR
Host tan domain ekleyebiliyorum . 1 domain ekleme alanım daha var . Yani söyle anlatayım. Hosttan domain ismini ekledim diyelim. filezilla programından yeni domain ismine baglanıp hazır halli dosyalarimi yeni domainin içine attım . Bu sekilde sorunsuz calişir mi demek istemiştim. Birde Backup ini almam lazım sanırım suan kı hali hazırda olan sitenin ve backup i atmaliyim değilmi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...