.XLS Export/import toplu ürün eklemede sorun yaşıyorum

anti91

OpenCart-TR
Bedava olan Export/import programı ile siteme ürün eklemeye çalışıyorum fakat yükleyemedim.5bin ürün ekledim ilk olarak sonra 10bin yapayım dedim ne bir hata nede bir uyarı alıyorum tarayıcı kendini yenileme gibi bir şey yapıyor ama ürünler yüklenmiyor. Mevcut ekliyeceğim ürünleri xls içerisine istenilen şekilde ayarladım.

Host ayarları host sağlayıcım tarafından yapıldı.
Host servisim Limitsiz.
20bin ürün eklemem gerekiyor.

Nasıl bu ürünleri ekliyebilirim ?
Toplu ürün eklemek için Başka bir yöntem var mı ?

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Yeni Konu Açmak Yerine Sitede Export | İmport Modülü Konularının Altına Yazarsanız Sorununuzu veya ordaki cvplardan incelerseniz sizin sorununuzla ilgili cvp bulabilirisniz. şuanda eklemede sorun yaşıyorum yazmışsınız doğrudur ama ne sorunu yaşadıgınızı yazmamışsınız .

Başka Yöntem var ..

Satış Yapan Birinden Destek Almak
Bir Bilene Sormak
Farklı Bir Modül Kullanmak

anti91

OpenCart-TR
İmport/export konusunu baştan sona kadar okudum benim sorunum kimsede yok çünkü ben herhangi bir hata almıyorum. ürünler yükleniyor gibi oluyor fakat yüklenme tamamlanmadan sayfayı otomatik yeniliyor.

ercument

OpenCart-TR
Evet aynı sorun bende de var 7000 urun ekledım sımdı eklemek ıstıyorum dosyayı secıyorum ımport dıyorum aynı ekrana tekrar donuyor

anti91

OpenCart-TR
Başka bir modul buldum onu deneyeceğim. fiyatı:25$

byturel

OpenCart-TR
BAnada lazım bu modul ya 25 bin ürün eklemem lazım oda ömrümü yer manual yaparsam :S

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Farklı Bir Kod Sorununuz veya Hosting Sorununuz Yok İse Aşağıdaki Bilgiler İle Teyit Edin Sorunsuz Çalıştırabileceksiniz.

Örneğin Sanal Mağazanızda 20,000 Ürün ve 500 Kategori İçin:

XLS Dosya Boyutu : 16-50MB
Kullanılan Hafıza Export İşleminde: 20MB
Kullanılan Hafıza Import İşleminde: 600 MB

Gerekli PHP Ayarları:

memory_limit 750M
post_max_size 100M
upload_max_filesize 100M

anti91' Alıntı:
İmport/export konusunu baştan sona kadar okudum benim sorunum kimsede yok çünkü ben herhangi bir hata almıyorum. ürünler yükleniyor gibi oluyor fakat yüklenme tamamlanmadan sayfayı otomatik yeniliyor.

ercument' Alıntı:
Evet aynı sorun bende de var 7000 urun ekledım sımdı eklemek ıstıyorum dosyayı secıyorum ımport dıyorum aynı ekrana tekrar donuyor

anti91' Alıntı:
Başka bir modul buldum onu deneyeceğim. fiyatı:25$

ercument' Alıntı:
Modulu nerden buldun yazarmısın :)

byturel' Alıntı:
BAnada lazım bu modul ya 25 bin ürün eklemem lazım oda ömrümü yer manual yaparsam :S

rgoksu

OpenCart-TR
arkadaşlar ben ürünleri import ediyorum sonra arama yaptığımda ürünleri bulamıyor

gezcin

OpenCart-TR
hepsi çalışıyor da bilgi sayfaları gibi istediğimiz herşeyi yedek almak mümkün değilmi