www.Organikciyizbiz.com

fanty_35

OpenCart-TR
merhaba arkadaşlar sitem aşağıda , organik sertifikalı ürünlerin satıldığı bir site.

site ile ilgili görüş öneri eksiklik aklınıza ne gelirse lütfen çekinmeden yazmanızı rica ediyorum.

https://www.organikciyizbiz.com/

scala

OpenCart-TR
siten cok güzel elline saglık ama site girişinde ufak bir sorun var kimine göre sorun degil ama

sen resim yada birşey yolerken

(....dll ) uzantılı cerez karışmış sitene dijital imza uyarısı veriyor windows yani bu (Forefront Client Security) bu nedir merak ediyorsan

MİCROSOFT sitesine gir bunu arattır (Forefront Client Security)

webhane

OpenCart-TR
Gayet başarılı ve canlı renk seçimiyle iç açıcı görünüyor. Oldukça zahmetli olsa gerek herşey düşünülmüş.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Güzel olmuş eline saglık ama şahsi fikrim header kısmına bir el atmalısın.. bir tuahflık var gibi menuden yukarı kısım çok ayrık duruyor.. firefox ta...

fanty_35

OpenCart-TR
teşekkür ederim arkadaşlar , görüşleriniz çok önemli benim için .

osdem66 ; hocam dediğiniz yeri tam anlayamadım bi caps gönderebilirmisin hemen ilgileneyim

yorumlarınızı bkliyorum arkadaşlar.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba Caps göndermeme gerek yok ki, demek istedigim banner kısmı menudan ayrıymış gibi duruyor yani bir bütünlük oluşutrmamış ayrıca bannerın eni sitenin eninden dar bilemiyorum belkide bilerek öyle yaptın ama bence hoş durmamaış... ayrıca banner ın solundaki boşluk sagına göre daha fazla ortalamamış tam olarak...

Şimdi fark ettim orta bölümdeki ürün tab ı nın eni orta bölümün eninden daha küçük sagında boşluk oluşmuş..

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
siteniz renk olarak çok hoşuma gitti. ancak sitenizin ana dizinini https:// olarak çalıştırdığınız için mesela ankete katılırken hata verdi. aynı şekilde sitenize yüklenmiş sertifikanız olmadığı için hata veriyor.

fanty_35

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
ayrıca bannerın eni sitenin eninden dar bilemiyorum belkide bilerek öyle yaptın ama bence hoş durmamaış... ayrıca banner ın solundaki boşluk sagına göre daha fazla ortalamamış tam olarak...

Şimdi fark ettim orta bölümdeki ürün tab ı nın eni orta bölümün eninden daha küçük sagında boşluk oluşmuş..

haklısın hocam bannerin enini ayarlayayım demekki dikkat çekiyor. tab konusu nuda ayarlayam hemen ordada haklısın ben önemsiz die ilgilenmedim o kadar.

siteniz renk olarak çok hoşuma gitti. ancak sitenizin ana dizinini https:// olarak çalıştırdığınız için mesela ankete katılırken hata verdi. aynı şekilde sitenize yüklenmiş sertifikanız olmadığı için hata veriyor.

teşekkür ederim.

fakat sertifika yüklü bende ie, frifox ve chromede sorunsuz çalışıyor.

siz hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz hocam birde nasıl bir hata veriyor bi kontrol edeyim.

bu ssl sertifikası öyle lanet bişi ki tarayıcının birisi tamam diyor diğeri sorun çıkarıyor anlamadım valla :)

fanty_35

OpenCart-TR
teşekkür ederim. işte kendi çapımda bişiler yapmaya çalışıyorum :)

fanty_35

OpenCart-TR
teşekkür ederim arkadaşlar. Elimden geldiğince yapmaya çalıştım.

Sizce ne olması lazım ne olmaması lazım?

intfarming

OpenCart-TR
Bir biyoteknoloji ve genetik mühendisi olarak biraz kızdım sana :) GDO DUR gibi koca şey yani, bırakta işimizi yapalım. Elimizden geldiğince elbette organik diyoruz ama inanın GDO olmasa dünya yiyecek kıtlığı ile savaşırdı şu an.

Neyse geçelim bunu, sitenin al benisi gerçekten güzel. Eline sağlık, başarılı satışlar. :)))

hkgrup

OpenCart-TR
merhaba hocam guzel calısma olmus ben acemiyim banada yardımcı olabilir misin ?

fanty_35

OpenCart-TR
merhaba teşekkür ederim , valla bende acemiyim buradan öğrendim opencart la ilgili bir çok şeyi.

Tasarımı renkleri yeniledim daha hoş olu sanırım .