www.muadilal.com

vlkn79

OpenCart-TR
Web sitesi
www.muadilal.com
Foruma pek katılımım yok ama buradan öğrendiklerimle siteyi hazırladım. Tek eksiğim sanal pos kaldı... http://www.muadilal.com Muadil Toner, kartuş, şerit...

Eleştirileriniz benim için çok önemli, lütfen esirgemeyin arkadaşlar.

web_center

OpenCart-TR
Merhaba; Site logonuz üzerinde biraz çalışmalısınız. Sol ve sağ blok modüller kutusuz oldukları için site genel olarak hoş durmuyor. Yeni ürünler orta sayfa modülünde; ürünlerin fiyatlarını, mouse effect inden bir an önce kurtarmalısınız diye düşünüyorum. Fareyi hareket ettirmeden doğrudan genel görünüme baktığınızda sanırım sizde benim gördüğüm boşuğu fark edeceksiniz. Arama butonu çok silik kalmış. Bir şey aramak gelmiyor içimden :)
Ayrıca sağ üstteki dil ve para birimlerini kadırın. Sanırım TL dışında bir satışınız yok :)

vlkn79

OpenCart-TR
Web sitesi
www.muadilal.com
web_center' Alıntı:
Merhaba; Site logonuz üzerinde biraz çalışmalısınız. Sol ve sağ blok modüller kutusuz oldukları için site genel olarak hoş durmuyor. Yeni ürünler orta sayfa modülünde; ürünlerin fiyatlarını, mouse effect inden bir an önce kurtarmalısınız diye düşünüyorum. Fareyi hareket ettirmeden doğrudan genel görünüme baktığınızda sanırım sizde benim gördüğüm boşuğu fark edeceksiniz. Arama butonu çok silik kalmış. Bir şey aramak gelmiyor içimden :)
Ayrıca sağ üstteki dil ve para birimlerini kadırın. Sanırım TL dışında bir satışınız yok :)

Değerlendirmeniz için teşekkür ederim. Site temasını sadelikten yana olduğum için bu şekilde seçtim. Sitelerdeki bilgi karmaşasından çok sıkılıyorum. Aynı sıkıntıyı müşterilerime vermek istemiyorum. Dil ve para birimi konusunda haklısınız yakında kaldırırım.

web_center

OpenCart-TR
vlkn79' Alıntı:
Değerlendirmeniz için teşekkür ederim. Site temasını sadelikten yana olduğum için bu şekilde seçtim. Sitelerdeki bilgi karmaşasından çok sıkılıyorum. Aynı sıkıntıyı müşterilerime vermek istemiyorum. Dil ve para birimi konusunda haklısınız yakında kaldırırım.

Tekrar merhaba; Benimde size anlatmak istediğim aslında bu. Bu nedenle orta blokta ki ürün fiyatlarını mouse effecti ile değil doğrudan ürün altında gösterin demiştim.. Sağ ve sol bloklardaki modülleri yine tekararlıyorum; bence kutulayın yada çerçeveleyin. Bu kesinlikle kalabalık oluşturmaz bilakis ayırıcı olur, oluşturacağı simetri ile sadeliğe katkıda bulunur. Şu olur sağ yada sol blokta bulunan popüler ürünler modülünde, rasgele ürünler modülünde vs. ürün gösterimlerini 20 yada 10 değil 5 e düşürün. Orta bloktaki yeni ürünler modülünde 30- 40 adet ürün değilde yanyana 4 adet ürün ike alt alta 3 sıra ürün gösterimi yapın. Bırakın müşteriler sol taraftaki kategori modülünü kullansın. Böylelikle hemde sade hemde kullanışlı anasayfanız olacaktır.

Kolay gelsin iyi çalışmalar. :)