www.kirkpazar.com

drscatris

OpenCart-TR
Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim.
biraz uğraştan sonra bende bir site kurdum...
Bayan giyim üzerine...
İyi kötü çekinmeden yorumlarsanız sevinirim..
www.kirkpazar.com

canatan

OpenCart-TR
çok hoş olmus hayırlı satıslar dilerim..

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
entegreleriniz güzel olmuş ancak default tema yerine firmanıza özgü bir tema yaptırmanız.
ayrıca e-ticaret sitelerinde google vb reklamları kendi adıma söyleyeyim uygun bulmuyorum.
hayırlı kazançlar dilerim.

nehirweb

OpenCart-TR
hocam inşallah iyi satış yaparsınız hayırlı olsun güzel site olmuş, o üstteki slayt gösterisini nasıl yaptın hangi eklentiyi kurdun yardımcı olabilirmisin şimdiden teşekkürler, not: başka arkadaşlar biliyorsa onlar da yardımcı olabilir.

expert

OpenCart-TR
ustat süper olmuş sana sahmet hangi modülleri kullandığını söyleyebilirmisin?

webhane

OpenCart-TR
en çok giysiler ilgimi çekti siteye bakamadım kapattım :)

Şaka bi yanada herşey gayet güzelde msn destek yerine, o kadar zahmet verdiğin site için livezilla kullansaydın.

drscatris

OpenCart-TR
arkadaşların görüşleri ve önerilerine teşekkür ederim. dedikleri şekilde site renklerini logoyla uyumlu hale getirdim...
Sitemizin sayesinde livezilla destek modülünü de ekledim...

Biraz daha değişim ve öneri... daha da güzel hale getirecek...

Teşekkürler...

burcakyakin

OpenCart-TR
1. logo süper kaliteli olmuş
2. resimlerin en-boy oranının korunması pek çok sitede yok oysaki burda gayet orantılı olmuş göze hitap ediyor ve daha pro görünüyor
3. menü renkleri logoya göre biraz daha koyu olmalı bence zemin beyaz olunca gözü fazla yoruyor
4. alışveriş sepeti, canlı destek, paypal ve counter boxları çok hoş duruyor
5.En üstteki menüyü bence yukarı sıfırlamalısın margin ve paddinglerle oynayarak daha güzel olur havada asılı kalmış
6. Ürünler kısmında bazılarının isim-açıklama kısmı uzun olduğu için düzeni biraz bozmuş bi alternatif üretilmeli

Genel olarak bence güzel olmuş. İşte nacizane bazı önerilerde bulunmak istedim. Emeğinize sağlık

drscatris

OpenCart-TR
burcakyakin' Alıntı:
1. logo süper kaliteli olmuş
2. resimlerin en-boy oranının korunması pek çok sitede yok oysaki burda gayet orantılı olmuş göze hitap ediyor ve daha pro görünüyor
3. menü renkleri logoya göre biraz daha koyu olmalı bence zemin beyaz olunca gözü fazla yoruyor
4. alışveriş sepeti, canlı destek, paypal ve counter boxları çok hoş duruyor
5.En üstteki menüyü bence yukarı sıfırlamalısın margin ve paddinglerle oynayarak daha güzel olur havada asılı kalmış
6. Ürünler kısmında bazılarının isim-açıklama kısmı uzun olduğu için düzeni biraz bozmuş bi alternatif üretilmeli

Genel olarak bence güzel olmuş. İşte nacizane bazı önerilerde bulunmak istedim. Emeğinize sağlık
önerilerin için teşekkür ederim arkadaşım... değerlendireceğim
beyendiğine sevindim..

Canimsin

OpenCart-TR
sayfanın en ust kısmındakı bana özel sekmelerı felan cok guzel o kısmı nasıl yapabılırız ?

finalrender

OpenCart-TR
slideshow nivoslide ile yapılmış google da çıkıyor, arkadaş cevap vermek istemese de, sayfanın kaynak kodlarına bakarak bu cevabı alabilirsiniz,

drscatris

OpenCart-TR
nivo slider ana sayfadaki slide gösteri için yapıldı. üstteki menü header menü olarak google da aratıp bulabileğiniz bir özellik. öyle çok bulunamayacak birşey olmadığından yazma gereği duymadım.
Cevap vermek istemediğimi de nerden çıkardınız....
Foruma sürekli girebilen biri değilim , iş yoğunluğundan fırsat bulamıyorum yazmaya..
soruyu gördüm ve üstte cevabını yazdım. Aratarak çok daha fazla çeşitli bir header menü yapabilirsiniz...
selamlar...