Www.GucBilgisayar.Com | İlk OpenCart Deneyimim :)

ByCiHaT

OpenCart-TR
Web sitesi
Www.Gucbilgisayar.com
OpenCart İle Tanışalı 3 Ay Oldu Yani HOstu Aldım Alalı :)
Hostcum Tavsiye Etti O-C'yi... Hoşuma Gitti ve Kendi Çapımda birşeyler Yapıp Geliştirmek istedim... Umarım Beğenirsiniz Arkadaşlar..

http://www.gucbilgisayar.com

Olumlu Olumsuz Yorumlarınızı Tavsiyelerinizi Söylerseniz Sevinirim..

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Dostum emek verdigin belli.. eleştirilebilecek o kadar cok sey varki nerden baslayacagımı bilemedim.. orta bölümde kategorileri göstermissin bütün kategorileri o sekilde gösterinde sayfa asagı dogru uzamış gitmiş uzun ince bir yoldayım der gibi, header ve footer siteden ayrıymış gibi duruyor göze batıyor bannerların tasarımla uyuşmamış,anasayfa,kampanyalar ,iletişim gibi butonlar aşırı büyük estetik degil, Ayrıca bilgisayar ve elektronik satışı yapılan bir sitede sag sol kolonlardan birisini kapatmak daha estetik duruyor şahsi kanatım sizde öyle yapın sağ sol kolon lu siteler genlede gıda türü satış yapan sitelere daha uygun.. daha çok şey var söylenecek ama genelde bir düzen bozukluğu var, son olarak anasayfa ürün bölümlerinide düzenlemelisin...selametle...

ByCiHaT

OpenCart-TR
Web sitesi
Www.Gucbilgisayar.com
hr]
chawbella' Alıntı:
hayırlı olsun meslektaşım

Teşekkür Ederim Kardeşim.

SırayLa Başladım ModüLLeri SOL'a Yasladım Ama Aşağıda Kategori Ürünlerinin Boyutu Sanki Sağ BLok Varmı Gibi Oldu Yani Boş.. Onları Nasıl tam Sağa YaslayabiLirim?[

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Temanın css dosyasını ac
bunu bul
Kod:
#content {
    margin-bottom: 10px;
    margin-left: 215px;
    margin-right: 190px;
}

bunununla degiştir
Kod:
#content {
    margin-bottom: 10px;
    margin-left: 215px;
    /*margin-right: 190px;*/
}

[/quote]

ByCiHaT

OpenCart-TR
Web sitesi
Www.Gucbilgisayar.com
Tam Style.Css Değiştir Dedim.. Sayfayı Yeniledim Sayfa Acılmıyo :)) Sunucu Saldırı Yiyo GaLiba :) Geçenlerde yine böyle Oldu Saldırı Yiyoruz Demişlerdi :)) Tüh İçimde Kaldı Bakmak :)

zenginum

OpenCart-TR
İlk kurulum için güzel, hayırlı olsun. Benimde lk kurulumum birşeyler yapmaya çalışıyorum Kolay gelsin.

sBrHvRn

OpenCart-TR
kardeş site genel olarak güzel olmuş ancak açılır kategoride gözüme çarpan birşey kategorilerin arka planlarının transparan olmaması biraz çirkin durmasına sebep olmuş onu düzeltebilirsin mesela

adobe

OpenCart-TR
valla güzel olmuş demek isterdim ama olmamış kardeşim yaa valla kusura bakma
Tabi bide normal kullanıcıya sormak lazım biz sürekli bu iş ile uğraştığımızdan da olabilir baya sorun var yani sitede bir de hiç site ile ilgilenmeyen normal bir kullanıcıya sor bakalım :(

sekhil

OpenCart-TR
çok karmaşık bir site olmuş yinede eline sağlık

silverWolf

OpenCart-TR
Yorumlar kırıcı değil, yapıcı olsun lütfen.
"Berbat!" çok ta yapıcı bir eleştiri şekli değil. Emek var burada. Demek ki hataları söylense daha iyisini de yapabilir. Bir önceki sayfada osdem66 gibi söylerseniz faydası olacaktır. Aksi halde söyledikleriniz karşınızdakini kırmaktan öteye gitmez.

sekhil

OpenCart-TR
'bence' eleştirilmek güzel birşey ve eleştirilenleri dikkate alınması gerekir .. "berbat" diye bir eleştiri varsa daha da dikkate alınmalı tabii benim fikrim .. ve bir web sitesi kurmuşsun evet ama kendi gözünle değil dışardan bir kullanıcı gözüyle bakarsan daha iyisini yapabilirsin diye düşünüyorum.