www.bizimkefir.com

mctr12

OpenCart-TR
hocam güzel ama BizimKefir heralde ürünler sana ait, şirket filan temanı kendine has yapman laazım çünkü ürünler filan sana ait. ayrıcalık olsun site

by_helmet

OpenCart-TR
Kardeş Site Logo Fln GüzL Ama Örnek Logoyu Banner Yapsak Yani Geniş Kullansak O Sağ Üstteki Linkleri Kaldırsak ! Onun Yerine Sağ Tarafıda Boş Bırakmamak İçin Büyük Banner Kullan Daha Hoş Durur. Eklediğin Ürünlerdeki Yeni Sade Olmuş ! Renklendir Biraz Canlılık Kat , Kategoriler Bölümünüüde Flash Yapabilrisin ;) Bence Şimdilik Bunlar ;)

ahmetkardes

OpenCart-TR
Web sitesi
www.kardesbilgisayar.com
Yorumlarınız için (mctr12- by_helmet) teşşekkür ederim.
mctr12 - elimden geldigince ürünleri düzgün yapmaya calıştım.
by_helmet hocam sağ üst bannerlerı kaldırmayı bulamadım o yüzden ufak yaptım.

tolga35

OpenCart-TR
hocam emeğine sağlık siten çok güzel olmuş
tek gözüme takılan en alt sayfadaki reklamla paypal'ın linklerini ayır
2 sinede farklı linkler ata

muratnevi

OpenCart-TR
Emegine sağlık ama öncelıkle usttekı arkadasların dedıklerıne katılıyorum benım gozume carpan opencart sitelerının artık biribirnin iyice kopyası olması bu yuzden farklılıklar yaratmak lazım hele birde firma kendı firmansa iyicede özenmek gerekıyor bence temanın CSS Ayarları ile değişiklikler yap birde sen yada photoshop bilen arkadasların varsa bazı grafiklerı değiştirmen logoyu kaldıramadım yazmısın logoyu admın panelden yerı avr zaten oradan resim ekledıgın alandan kaldır ve theme/common/header.tpl dosyasından değişiklikler yapabilirsin yardıma ihtiyacın olursa elimden geldiği kadar her zaman yardımcı olurum...

by_helmet

OpenCart-TR
Forumda Arama Yaparsan Bulma Şansın Var Bi Araştır Derim Daha Hoş Durur ;)